Pulsar 200 NS vs CF MOTO 250 NK

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar Pulsar NS 200 2020 modelin temiz haline 45-50 bin civarında para vermek yerine sıfır veya sıfır ayarında CF Moto 250 NK alınır mı?
Birde Motoru aldıktan sonra 2. el piyasası nasıldır? Yani olur da Motor yükseltmek istersem kolayca değer kaybetmeden satabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
CF asla alınmaz hocam gerek kronik sorunları gerek arızaları gerek kaza yaptığınız da parçalar için çıkan maliyet. Pulsar NS200 alabilirsiniz parça konusunda bulunması hem kolay hem de ucuz ayrıca dayanaklı bir motor çok ağır bir kaza olmadığı sürece grenajları kolay kolay dökülmez veya çizilmez. Diğer sorunuza gelirsek eğer alacağınız herhangi bir motoru temiz kullanmak düzenli bakımlarını yapmak kaza yapmamak suretiyle temiz şekilde kullanırsanız ikinci el piyasasında temiz şekilde iyi bir fiyata satabilirsiniz.

Pulsar daha iyi hem serviside çok ikinci elide iyi.
Yalnız şu fiyatları görünce kahroluyorum.
Cbr250 12bin’e almıştım 2017.
2DF58128-4C5F-47A7-9CE1-FCB6436D893A.jpeg

@Selene Hocam incelemelerde veya kullanıcı yorumlarında arka sele ve ön çamurluk haricinde kötü yapan görmedim. Yalan söylemeyeyim şimdi aklımı karıştırdı baya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Selene Hocam incelemelerde veya kullanıcı yorumlarında arka sele ve ön çamurluk haricinde kötü yapan görmedim. Yalan söylemeyeyim şimdi aklımı karıştırdı baya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam araştırma yapmanız güzel fakat ben kıyasladığınız iki motor arasında ki farklılıkları söylüyorum Pulsar yakıt tüketimi ve parça konusunda CF'den 1000 kat daha iyi, Motor piyasasının yükseldiği bu dönemlerde alacağınız motoru tabiri caizse "Evlat" gibi görmeniz ve bakmanız gerekiyor o yüzden iyice araştırın hangisinin servisi daha iyi hangisinin parçası daha çok bulunur kronik sorunları karşılaştırın daha sonra karar verin CF'ler sadece görünüş açısından tercih edilen KM'ler arttıkça hüsrana uğratan bir motor.

Hocam araştırma yapmanız güzel fakat ben kıyasladığınız iki motor arasında ki farklılıkları söylüyorum Pulsar yakıt tüketimi ve parça konusunda CF'den 1000 kat daha iyi, Motor piyasasının yükseldiği bu dönemlerde alacağınız motoru tabiri caizse "Evlat" gibi görmeniz ve bakmanız gerekiyor o yüzden iyice araştırın hangisinin servisi daha iyi hangisinin parçası daha çok bulunur kronik sorunları karşılaştırın daha sonra karar verin CF'ler sadece görünüş açısından tercih edilen KM'ler arttıkça hüsrana uğratan bir motor.
Cevap için teşekkürler. Deneyimleyen sürücüler umarım bu konuya denk gelirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı