Punisher ile Avengers evreninin aynı olması

Qaywia

Hectopat
Selam arkadaşlar, şu sıralar Punisher ile Avengers ekibinin aynı evrende geçtiğini hatırladım. Bir süredir bu olayı düşünüyorum ve bi tık saçma buluyorum. Dizi de Avengers ekibinden vs. hiç bahsedilmedi. Asıl saçma olan Peter Parker'ın punisher ile ilgisi olmaması. Saçma olan konu ikisi de New York da yaşıyor, Peter hiç mi bu adamı yakalamaya çalışmadı? Sonuçta bu adam düzinelerce insan öldürdü. Spider-man neden bu adamla ilgilensin ki diye soruyor olabilirsiniz. İlgilenmesi gerektirdiği durum Peter'ın zaten büyük savaşlara gitmemesi ve sadece New York halkını korumaya çalışıyor olması, bana kalsaydı Spider-Man'i koymak isterdim fakat dizi abartı bir dizi değil, biraz daha gerçeklik üzerine kurulmuş bir dizi, ama yine de eğer ki aynı evrende geçiyorsa bu adamın dizisin de en azından bi Avengers adı geçmeliydi. She-Hulk dizisin de zaten Daredevil'i görüyoruz. Spider-Man No Way Home da Peter'ın avukatı Daredevil. Bu iki dizi de Avengers ile alakalı bir şey göstermemişler.

Not: İleri düzey teknoloji de gösterilmedi.

Bu iki dizinin farklı olayları anlattığını biliyorum, ama Avengers diye bir şey yokmuş gibi davranmaları vs. baya tuhaf. (Kişisel görüşüm.)

(Marvel'ın bazı dizilerinde de gösterilmiyor.)

daredevil-charlie-cox.gif

Bunu ben de merak ettim. Acaba The Punisher dizisinin gerçekçi havasını bozarlar diye mi düşündüler?

Çizgi romanını okuyan varsa belki cevaplayabilir.

Bunu ben de merak ettim. Acaba The Punisher dizisinin gerçekçi havasını bozarlar diye mi düşündüler?

Çizgi romanını okuyan varsa belki cevaplayabilir.
tabii gerçekçi havasını bozar diye koymamışlardır ama en azından bi isim falan geçseydi fena olmazdı. Sanki tamamen farklı bir evrenmiş gibi sundular

Nasıl aynı evrende geçmiyor? Daredevil ile punisher aynı evrendeler. Daredevil da no way Home da gözüküyor. Bu demek oluyor ki hepsi aynı evrendeler.

Ben diziyi daha yeni bitirdim daradevil izlemedim şu an lokiye başladım Google'da mcu sinematik evreninde geçmiyor diye yazıyor haklı olabilirsiniz.

Geri
Yukarı