Pusat Pro vs F710

Düzeltilmiş versiyonunda ölü bölgenin azaltıldığını duydum.
Ben internetteki şikayetlere göre değerlendirdim. V2 sürmünü kullanmadım. Düz pusat pro asetto corsa oynarken deli etmişti.
Bu bir tercih meselesi. Buna bakılırsa F710 tuş hissiyatı bakımından kötü bir kontrolcü.
Logitech'de tuşlara tam basılması gerekiyor, ben F710'da kasaya (alıcıya) yakın olduğum için kopma sorunu yaşamadım ama tetik tuşlarına özellikle tam basılması gerekiyor kullanıma bağlı boşluk mu oluştu bilmiyorum (ikinci el almıştım) önceki kullanıcı da hor kullanmış olabilir.

#ModerasyonEkibi neye göre şikayeti değerlendirdi bilmiyorum, kendi araştırmam ve deneyime göre cevap yazdım. Yani yorumunu beğenmediğim birine yanlış bilgi diye rapor atmak, rapora göre de ceza vermek çok anlamsız.

Ben internetteki şikayetlere göre değerlendirdim. V2 sürmünü kullanmadım. Düz Pusat Pro Assetto Corsa oynarken deli etmişti.

Logitech'de tuşlara tam basılması gerekiyor, ben F710'da kasaya (alıcıya) yakın olduğum için kopma sorunu yaşamadım ama tetik tuşlarına özellikle tam basılması gerekiyor kullanıma bağlı boşluk mu oluştu bilmiyorum (ikinci el almıştım) önceki kullanıcı da hor kullanmış olabilir.

#Moderasyonekibi neye göre şikayeti değerlendirdi bilmiyorum, kendi araştırmam ve deneyime göre cevap yazdım. Yani yorumunu beğenmediğim birine yanlış bilgi diye rapor atmak, rapora göre de ceza vermek çok anlamsız.

Sanırım ölü bölge ile alakalı hocam.

F710 tuşları biraz geri kafalı hocam, kast ettiğin tetik sorunu tüm modellerde var maalesef.

Sanırım ölü bölge ile alakalı hocam.

F710 tuşları biraz geri kafalı hocam, kast ettiğin tetik sorunu tüm modellerde var maalesef.
Xbox controller (hiç sahip olmadım, salonlarda kullandım) veya PS controller (dualshock kullandım PS'de) harici bir kontrolcüde az da olsa bir sorun çıkabiliyor o zaman bu kontrolcülerin de neden 2000 lira seviyesinde olduğunu açıklıyor demekki.

Pusat V2 alıp denenebilir o zaman en azından çakma tabir edilen kontrolcülere göre belli bir orjinallik vaat ediyor.

Yukarıda yazdığım gibi F710 tavsiye etme sebebim başta ergonomi. Sonrasında diğer üründe olabilecek ölü bölge sorunuydu.
Sizin yaptığınız deneyde iki kontolcü arasında fark olmadığı görülüyor. Kişi tercihni buna göre yapabilir, en azından orijinal mal geri iade edilebilir.

Xbox Controller (hiç sahip olmadım, salonlarda kullandım) veya PS Controller (DualShock kullandım PS'de) harici bir kontrolcüde az da olsa bir sorun çıkabiliyor o zaman bu kontrolcülerin de neden 2000 lira seviyesinde olduğunu açıklıyor demek ki.

Pusat V2 alıp denenebilir o zaman en azından çakma tabir edilen kontrolcülere göre belli bir orijinallik vadediyor.

Yukarıda yazdığım gibi F710 tavsiye etme sebebim başta ergonomi. Sonrasında diğer üründe olabilecek ölü bölge sorunuydu.
Sizin yaptığınız deneyde iki kontolcü arasında fark olmadığı görülüyor. Kişi tercihni buna göre yapabilir, en azından orijinal mal iade edilebilir.

Kesinlikle. Bu arada DualShock 4 stokta pek kalmadığı için bu kadar pahalı “kast ettiğiniz model o ise tabii”

Ek olarak kontrolcü Japon bir firmanın kontrolcüsü aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı