QP Atreus'a ne oldu?

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Direkt konuyu geçeyim, ekran kartı arayışındaydım fakat piyasa sağ olsun sadece ekran kartı almaktansa eski kasamı satıp yeni PC almak ekonomik olarak daha hesaplıydı. QP Atreus sistem ilgimi çekti, parayı hallettiğimde bir baktım link bozuk, eskiden olduğu yer ASUS sistemlerde de gözükmüyor. Konu hakkında bilgisi olan var mı? QP ile iletişime geçmeyi düşünüyorum ama bir çözüm getirilir mi bilemiyorum. Ne yapabilirim? Bir de 14.000 bandına bu ayarda bilgisayar önerebilir misiniz; 5600X, ASUS anakart ve ekran kartı çok hoşuma gitmişti ayriyeten depolama ve soğutucu çıkarımı halihazırda elimde olduğu için işimi görüyordu. Tavsiyenizi bekliyorum dostlar.

Direkt konuyu geçeyim, ekran kartı arayışındaydım fakat piyasa sağ olsun sadece ekran kartı almaktansa eski kasamı satıp yeni PC almak ekonomik olarak daha hesaplıydı. Qp atreus sistem ilgimi çekti, parayı hallettiğimde bir baktım link bozuk, eskiden olduğu yer ASUS sistemlerde de gözükmüyor. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Qp ile iletişime geçmeyi düşünüyorum ama bir çözüm getirilir mi bilemiyorum. Ne yapabilirim? Bir de 14.000 bandına bu ayarda bilgisayar önerebilir misiniz; 5600X, ASUS anakart ve ekran kartı çok hoşuma gitmişti ayriyeten depolama ve soğutucu çıkarımı halihazırda elimde olduğu için işimi görüyordu. Tavsiyenizi bekliyorum dostlar.

Yenileme olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı