QP Nasıldır?

SusAGB

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Full Time Knife Crime
Selam. Bilgisayar toplayacağım ve toplamak için resmi distribütör olan sayfalardan fiyat karşılaştırması yapıyorum fakat QP sitesinin fiyatları çoğu resmi distribütör sitelerinin satış fiyatının altında kalıyor. Daha önce bu siteden alışveriş yapmış birisi -eğer var ise- paketleme, kargo ve eğer sıkıntı çıktı ise bunlar hakkında düşüncelerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.

Daha önce birçok alışverişim oldu bu firmadan. Gayet güvenilir ve hızlı kargolayan bir firma. Bir ürünü de iade etmiştim. Hiçbir sorun çıkmadı.

Geçen sene sıfır anakart aldım. Fakat outlet ve özensiz paketle gönderdiler. En az 3 telefon görüşmesi yapmışımdır değiştirmeleri için. Ondan sonra bir daha o siteyi açmadım.

QP yanlış bilmiyorsam piyasanın üstündeki fiyattan ürünlerini satıyor, kampanyalar elbette olur fakat oradan ne zaman bir ürüne baksam genellikle diğer satıcılara kıyasla çok pahalı geliyor. Akakçe sitesini bilmiyorsan oradan da kontrol etmeni tavsiye ederim, parçaları daha uygun fiyattan bulabilirsin. Kendim QP'li RX 5700 XT'li sistemi satın almıştım ve ürünlerin kutularını gözümün önünde açmamışlardı, bolca mining yapılan bir dönem olduğu için yaptıkları davranış güven kırıcıydı. Belki kullanılmış belki de iade edilmiş kartı bana kakalamışlardı ve bunun cevabını asla bilemeyeceğim buna rağmen sitenin güvenilir olduğunu düşünüyorum, eğer ki kampanyalı indirimli ürünlere sahipse neden değerlendirmeyesin?

Güvenilir fakat fiyatları piyasaya göre bir nebze yüksek kalıyor bilginiz olsun, hazır sistem fiyatları için bir şey diyemem ama fan vs. bakıyordum oradan piyasaya göre en az %10 pahalıydı.

Geri
Yukarı