R3 3100 5500 XT sistemde bir anda oluşan ciddi FPS düşüşü

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemde çok ciddi bir FPS kaybı ve drop sorunu var ve ne yaptıysam çözemedim. Sorunun bir türlü ne olduğunu bulamadım. Gerçekten yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim. Ve tüm oyunlarda böyle oldu, oyun oynatmıyor resmen.

Sistem özellikleri;

RX 5500XT.
R3 3100.
16 GB RAM.
550W 80+ PSU.

Hocam sistem geldi. Ekran kartını değiştirdiklerini söylediler. Tabii bu ne kadar doğru bilemeyiz ama kutusu yeniydi. Bir öncekinde açılmadan dolayı ufak yırtık vardı oradan fark ettim. Şu an yeni yeni sistemi kullanıyorum bir hafta sonra isterseniz tekrardan yazayım. Çünkü şu anda düzeldi mi düzelmedi mi bilemeyiz bu sorun yavaş yavaş olmuştu.

Tamamdır hocam sizde haklısınız. Unutmazsanız yazarsınız tekrardan teşekkürler.

Şu an bilgisayarda herhangi bir sorun var mı ya da önceden yaşadığınız sorunlar devam ediyor mu hala?
Önceden yaşadığım sorun devam etmiyor. Şuan fanlarla ilgili biraz sorunum var o da AMD radeondan mı kaynaklı emin değilim. Çok bir zararı yok. İlk defa kaliteli bir sistem kullandığım için belki de bu fan sesi çok değildir emin değilim bu yüzden ama önceki sorunum devam etmiyor. Bunun haricinde de başka bir sorunum yok şuanda.

Önceden yaşadığım sorun devam etmiyor. Şu an fanlarla ilgili biraz sorunum var o da AMD Radeon'dan mı kaynaklı emin değilim. Çok bir zararı yok. İlk defa kaliteli bir sistem kullandığım için belki de bu fan sesi çok değildir emin değilim bu yüzden ama önceki sorunum devam etmiyor. Bunun haricinde de başka bir sorunum yok şu anda.

Tekrardan çok teşekkür ederim hocam ben de bir sorayım onlara nasıl ulaştınız acaba ben nereden ulaşabilirim onlara?

Tekrardan çok teşekkür ederim hocam ben de bir sorayım onlara nasıl ulaştınız acaba ben nereden ulaşabilirim onlara?
Aldığım yere mail attım siz de öyle ulaşabilirsiniz. Bir de telefonla müşteri hizmetlerini arayın. İki cevap çelişkili olabiliyor ama yine de deneyebilirsiniz aramayı da.

Geri
Yukarı