R3 3200G sistem CS:GO düşük performans

İşletim sistemi
Windows 10

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim;
R3 3200G.
8 GB RAM tek kanal 3000MHz (yakında çift kanal yapacağım)
240GB SSD.
320GB HDD.
Vega 8

Ancak CS:GO'da 40 30 50 60 alıyorum ve bazen 110 kadar çıkıyor kasıyor gibi gösteriyor monitör 60Hz ayarlar en düşükte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlük 1080p mi ? Steam'de oyunun başlatma seçeneklerinde herhangi bir kod yazılı mı ? Bir de monitörünüzde free sync, adaptive sync gibi özellikler yoksa dikey eşitlemeyi açmanızı tavsiye ederim aksi takdirde yırtılmalar olur bu da akıcılığı kötü yönde etkiler.

Çözünürlük 1080p mi ? Steam'de oyunun başlatma seçeneklerinde herhangi bir kod yazılı mı ? Bir de monitörünüzde free sync, adaptive sync gibi özellikler yoksa dikey eşitlemeyi açmanızı tavsiye ederim aksi takdirde yırtılmalar olur bu da akıcılığı kötü yönde etkiler.
1280x960 4:3 free sync ye nerden bakabilirim

Monitörünüz 60hz bir monitör, görüntüde yırtılmalar olmaması için dikey eşitlemeyi açmanızı tavsiye ederim. Daha yüksek fps alıp yırtılma görmektense 60 fps sabit alıp oynamak daha iyi olacaktır. Düşük fps konusuna gelince de bütün sürücülerin güncel olduğundan emin olun. RAM için xmp profilini devreye soktuğunuzdan emin olun. Oyunun güncel olduğundan emin olun.

Bende Ryzen 3 2200G var. Çift kanal ile alakası yok ben 1x16 kullanıyorum yüksek ayara çeksem bile 60 FPS oynuyor, en az 40-50 görür. 4:3 oynamama rağmen FPS 100-200 arası. Sorunun başka bir şeyden kaynaklanıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı