Çözüldü R5 1600 ve A320MH sistem görüntü vermiyor

• Konuyu başlatan lmwe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 204
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lmwe

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
RX 570
Anakart
A320MH
İşlemci
RYZEN 5 1600 14NM
Bilgisayar açılıyor ancak görüntü vermiyor. Anladığım kadarı ile bilgisayarı normal bir şekilde kullanabiliyorum çünkü Logitech faremin ışıkları bilgisayar açılırken RGB halde oluyor. Bilgisayar açıldığında benim ayarladığım renge dönuyor, ayrıca alt+F4 yapıp Enter'a bastığımda bilgisayarı kapatabiliyorum ancak dediğim gibi, görüntü yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Problemin monitörde olup olmadığı hakkında bir fikriniz yoksa bir televizyona bağlayarak deneyebilirsiniz. Eğer problemin monitörde olmadığından eminseniz, problemin ekran kartında olup olmadığını anlamak için görüntü kablonuzu ekran kartı yerine anakarta takarak bilgisayarı açmayı deneyin. Görüntü gelirse problem ekran kartındadır.
Problemin monitörde olup olmadığı hakkında bir fikriniz yoksa bir televizyona bağlayarak deneyebilirsiniz. Eğer problemin monitörde olmadığından eminseniz, problemin ekran kartında olup olmadığını anlamak için görüntü kablonuzu ekran kartı yerine anakarta takarak bilgisayarı açmayı deneyin. Görüntü gelirse problem ekran kartındadır.

Çözüm

Sorunu çözdüm. Monitor ile alakalıymış hocam. Teşekkür ederim yardım için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı