R5 1600 ve B450M S2H sistem Boot etmiyor

Emin11

Centipat
Sistemi topladığımda her şey çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor, klavye ve mouse ışığı yanmıyor. Yardımcı olur musunuz?
  • Ryzen 5 1600
  • Gigabyte B450M S2H
  • Corsair Vengeance 3000MHz LPX RAM
Sistemi topladığımda ekrana görüntü gelmiyor.

Ekran kartınız nedir? O işlemci ile anakart üzerinden görüntü alamazsınız. Dahili grafik birimi bulunmayan bir işlemci. Eğer diğer parçalar arızalı değil ise ekran kartı takınca görüntü gelir.

Bu arada konunun, başlık ile pek alakası yok.

Korkarım ki harici ekran kartınız yok.
ASUS strix GTX950 erkan kartım
Ekran kartı olmadan görüntü alamazsınız.

Ekran kartım var ASUS STRIX GTX950.

ASUS STRIX GTX950.
Ekran kartınız nedir? O işlemci ile anakart üzerinden görüntü alamazsınız. Dahili grafik birimi bulunmayan bir işlemci. Eğer diğer parçalar arızalı değil ise ekran kartı takınca görüntü gelir.

Ekran kartım ASUS STRIX GTX950 konuyu yanlış açmış olabilirim alelacele oldu kusura bakmayın yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı