R5 1600 ve RX 5700XT sistemde 0x8000ttttf hatası

İshakbea

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımı açtığımda uygulama gözünkmüyor. Yeni bir dosya bile oluşturamıyorum. Başlata tıkladığımızda bu hatayı veriyor. Açılırken normalde hızlı bir şekilde açılırdı fakat şimdi "hoş geldin" yazısında 5 dakika bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Virüs bulaşmış olabilir. Görev yöneticisindeki 'Başlangıç' sekmesinde neler var bizimle paylaşın. Windows hangi programlarla başlıyor bir bakalım, hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz?

Merhabalar, bilgisayarımı açtığımda uygulama gözünkmüyor. Yeni bir dosya bile oluşturamıyorum. Başlata tıkladığımızda bu hatayı veriyor. Açılırken normalde hızlı bir şekilde açılırdı fakat şimdi "hoş geldin" yazısında 5 dakika bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam sorununuzu anlayamadım ama sisteminizde darboğaz yok mu?

Hiçbir şey gelmiyor. Antivirüs olarak da Kaspersky.

Hiçbir şey gelmiyor derken dostum, görev yöneticisinde bir başlangıç sekmesi var. O sekmeye tıkladıktan sonra neler var, onları paylaşmanı istemiştim. Tam anlayamadım cevabını.

Kaspersky iyi bir antivirüs programı. Hata ondan kaynaklı olabilir. Genelde antivirüs programları kapanırken veya açılırken sistemi tararlar. Bu da sistemi yorar, özellikle derin taramaysa. Siz şu an sistem açıkken Kaspersky ile sistemi tarayın. Derin tarama yapın. Bilgisayar mavi ekran verirse muhtemelen virüsle karşılaşmış demektir, siz hiçbir şey yapmazken sistemin bu hata ile başlaması normal değil çünkü. Başlangıç sekmesini de zaten bu yüzden istedim, bilgisayar başlangıçta hangi programları çalıştırıyor merak ediyorum.

Geri
Yukarı