R5 2600 sistemde ekran açılıp kapanıyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi forumlar.

Bilgisayarımdan gelen güç kablosuna şarj aletimi takerken ufakça dokundum ve ekran gidip geldi. Şu an bu sorunum devam etmekte sebebini anlamadım. Güç kablosunu taktım, çıkardım, tekrardan ekran kablosunu da öyle ama devam etmekte. Sebebi ne olabilir?

Sistemim şu şekilde: RTX 2060, 32 GB Crucial 3000MHz RAM, ASUS ROG STRIX B450F GAMING anakart, Ryzen 5 2600 işlemci.
Hiçbir sorun yoktu durduk yere olmaya başladı. Oyun oynuyorum 2-3 dakkada bir kapanıyor 3-4 saniyede geri geliyor görüntü

Son düzenleme:
01- CPU ve Power Supply fanlarini kontrol edin çalışıyor mu? Isınmadan dolayı yapıyor olabilir.

02- İşlemci ısısını kontrol edin.

03- Kartlardan biri yanmış olabilir.(Aniden çektiysen yüksek ihtimalle bu Power böyle şeylere gelemez)

04- İşlemci fanı yerine iyi oturmamış veya kasaya bir darbe nedeniyle olabilir.

01- CPU ve Power Supply fanlarini kontrol edin çalışıyor mu? Isınmadan dolayı yapıyor olabilir.

02- İşlemci ısısını kontrol edin.

03- Kartlardan biri yanmış olabilir.(Aniden çektiysen yüksek ihtimalle bu Power böyle şeylere gelemez)

04- İşlemci fanı yerine iyi oturmamış veya kasaya bir darbe nedeniyle olabilir.

Fanlarda ve işlemci ısısında birşey yok. Aniden çektiğim bir kabloda yok. Elim bilgisayarın güç kablosuna telefonumu şarja takarken değdi o kadar
Güncel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı