R5 2600 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
4000
Stok değil aynı fiyat olması şaşırttı N11 de ki 2.elmiş ben 2.el de almak istemiyorum açıkçası. 4000 TL bütçe ve şu an ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum hangisini alabilirim. Çift fanlı olmasını istiyorum ısınma problemi fazla olmaz umuyorum ve AMD aşırı ısınıyor kendi ekran kartımdan biliyorum 30 dk oyun oynayınca ekran kartının üzerinde sucuk mangal rahatlıkla yapabilirim bu yüzden NVIDIA almak istiyorum yani AMD hariç.

En mantıklısı indirim beklemek dediğim gibi geçen EVGA GTX 1660 2500'e satıldı Amazon'da İndirim Köşesi indirim köşesini her gün kontrol edin hatta her saat çünkü bazı çılgın kampanyalar oluyor ve hemen stok bitebiliyor.

@demon1, ürünün stokta olmadığına da mı bakmadınız? Eski bir kart, artık üretim olmadığı için sadece 2.el bulunabiliyor, attığınız İtopya linkinde de stok yok.

Yani işin özü o halde bu ürünü almam saçma olur fiyat karşılaştırması yaptım sadece stoktan dolayı degil yani şu an bu bütçeye ne alınır aslında fazla seçenekte yok fazla bir şeyyde beklemiyorum yayında kasmasın donmasın video çekerken oyun atabileyim yeter bana.
En mantıklısı indirim beklemek dediğim gibi geçen EVGA GTX 1660 2500'e satıldı Amazon'da İndirim Köşesi indirim köşesini her gün kontrol edin hatta her saat çünkü bazı çılgın kampanyalar oluyor ve hemen stok bitebiliyor.

Takip ediyorum şu an da Amazon yurt dışından getir miyor mu? Vergi alınma ihtimali var yarı fiyatına diye biliyorum yani AliExpress gibi değil mi?

Yani işin özü o halde bu ürünü almam saçma olur fiyat karşılaştırması yaptım sadece stoktan dolayı degil yani şu an bu bütçeye ne alınır aslında fazla seçenekte yok fazla bir şeyyde beklemiyorum yayında kasmasın donmasın video çekerken oyun atabileyim yeter bana.

Takip ediyorum şu an da Amazon yurt dışından getir miyor mu? Vergi alınma ihtimali var yarı fiyatına diye biliyorum yani AliExpress gibi değil mi?

Hayır bazı ürünlerde fazla oluyor bazılarında az ama şöyle diyeyim yani kargo 200TL ise en fazla alın eğer cidden büyük bir indirimse fakat bu ürüne göre de değişir ama eğer cidden değecek bir indirimse zorlayın bütçeyi ve alın. Ayrıca Amazon Türkiye'ye de ürün yolluyor.

Amazon TR'ye girdi biliyorsun değil mi?

İnan bana takip etmiyorum sadece AliExpress'den 1-2 yıl boyunca alışveriş yapmıştım sorunsuz geçti hepsi vergi muhabbeti çıkınca oradan da almadım artık ama şimdi amazona bakabilirim bunu duymak iyi oldu.

Hayır bazı ürünlerde fazla oluyor bazılarında az ama şöyle diyeyim yani kargo 200TL ise en fazla alın eğer cidden büyük bir indirimse fakat bu ürüne göre de değişir ama eğer cidden değecek bir indirimse zorlayın bütçeyi ve alın. Ayrıca Amazon Türkiye'ye de ürün yolluyor.

Gelme süresi umarım fazla uzun değildir fiyat farkı varsa düşünmeden alabilirim.

İnan bana takip etmiyorum sadece AliExpress'den 1-2 yıl boyunca alışveriş yapmıştım sorunsuz geçti hepsi vergi muhabbeti çıkınca oradan da almadım artık ama şimdi amazona bakabilirim bunu duymak iyi oldu.

Gelme süresi umarım fazla uzun değildir fiyat farkı varsa düşünmeden alabilirim.

1 ayda gelsin isterseniz hocam uzun sürmez gelmesi o kadar zaten 1 ay bile sürse ne ki?
Önemli olan sorunsuz gelmesi.

1 ayda gelsin isterseniz hocam uzun sürmez gelmesi o kadar zaten 1 ay bile sürse ne ki?
Önemli olan sorunsuz gelmesi.

https://www.amazon.com.tr/MSI-GeForce-GTX1050Ti-GDDR5-1xHDMI/dp/B01MG3IX4F/ref=sr_1_2?dchild=1&qid=1629572186&refinements=p_36:250000-400000&rnid=13736708031&s=computers&sr=1-2&th=1 içlerinde bu ideal tabii günümüzde çöp denilen ekran kartı :D

Fazladan para vermek olur siz indirimleri kovalayın hocam üstü bir kart o bütceye bulunur.

Bakıyorum zaten ama diyorum ya 6-7000 TL'den başladığı için düşse bile benim bütçeme kolay kolay düşmez.

Çöp değil fakat artık pek de yeterli olmayan bir kart ayrıca zaten stokta yok.

Low profile var stokta OC Dual fanlı olan stokta yok zaten bu bütçeye fazla bir şey alınmaz ki eskiden olsaydı bilgisayarı canavar yapan ekran kartı alabilirdik şu an maalesef çöp deyip geçtiğimiz ekran kartıları 3-4'den başlıyor orta düzeyi 6-7 arası.

Geri
Yukarı