R5 2600 ve RX 5500XT sistem boşta kitleniyor

Sedat34

Decapat
Arkadaşlar sistem sorunum ekte, artık çözmek istiyorum sorunu. Her gün soruna çözüm bulmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-09-14-15-45-882_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-11-09-14-15-45-882_com.android.chrome.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam dostum.
Senin sorunun tam olarak neydi dostum bir de sistem özelliklerini yazarsan sevinirim Instagram'dan haberleselim
Instagram: sedat.sahiin
Hocam sistem boştayken takılıp restart atıyor fakat oyun oynarken hiçbir sıkıntı yok. Sistemim imzadaki sistem.

Bende zaten yüksek ihtimal ekran karti diyorum. PSU bir ihtimal verdim. Anakart saglam etiketi ile geldiği zaman, NVIDIA ekran karti ile dene. Ha kullandığınız SSD, PSU'dan daha şüpheli orası da var ama diğer arkadas bos yere işlemciyi, sen ise bos yere anakarti yolladın.

Bende zaten yüksek ihtimal ekran karti diyorum. PSU bir ihtimal verdim. Anakart saglam etiketi ile geldiği zaman, NVIDIA ekran karti ile dene. Ha kullandığınız SSD, PSU'dan daha şüpheli orası da var ama diğer arkadas bos yere işlemciyi, sen ise bos yere anakarti yolladın.

Dostum HDD taktım SSD yerine mavi ekran hataları verdi farklı farklı.
SSD de de HDD dede mavi ekran hataları aldım farklı farklı.

Bir şey demiyorum. Bekleyeceğim, anakart yakında yollanır zaten.
PSU ya da ekran kartı daha önce de demiştim. Farkli bir ekran kartı ya da PSU ile deneyin.
Dostum neden israr ediyorsun. Farkli ekran kartı ya da PSU ile dene, anakartla falan alakası yok.
Iki ekran kartı da mi Radeon'du?
Siz bir NVIDIA ekran kartı ile deneme şansınız varsa deneyin. Radeon kullanirken bende bu sorunları yaşıyordum ve NVIDIA'ya geçtikten sonra kurtuldum.

Bir şey demiyorum. Bekleyeceğim, anakart yakında yollanır zaten.
İşlemciyi yolladığım zaman 2. sistemdeki SSD, Güç kaynağı, Ekran kartı aynıydı ona rağmen reset atmıyordu X3440, H55M S2H kullanıyordum. Geriye anakart kalıyor.

Geri
Yukarı