R5 3600 işlemci için anakart

Bu anakart R5 3600 için güncelleme gerekiyomu ben beceremeyebilirimde :) ? Gaming PLUS Max a baktım R5 direk tak çalıştır hazırmış bu karta ne dersiniz?
MAX modelleri Ryzen 3000 için hazır hocam. Tak çalıştır yapıyorsunuz BIOS güncellemesine gerek yok. Ama B450 TOMAHAWK alırsanız evet o zaman güncelleme yapmanız gerekiyor, bu MAX modelleri hem daha güçlü hem de 3. nesil için güncellenmiş olarak geliyor.

MAX modelleri Ryzen 3000 için hazır hocam. Tak çalıştır yapıyorsunuz BIOS güncellemesine gerek yok. Ama B450 TOMAHAWK alırsanız evet o zaman güncelleme yapmanız gerekiyor, bu MAX modelleri hem daha güçlü hem de 3. nesil için güncellenmiş olarak geliyor.
Tomahawk max ve plus max 900 tl fiyatları var şu anakart 500tl uyumlu ise alim RAM'a ayrıyetten masraf yapmamış olurum ne dersiniz? benim şuan beklentilerim yüksek değil RTX2060+R5 3600 ile oyunlarda 1080p ,medium ayarda 60FPS alim yeter asıl 3 yıl sonra en az 20 bin TL ile üst düzey PC toplıcam elimdekinide çöpe atıcam :) MSI Amd B450M PRO-M2 MAX AM4 DDR4 SES GLAN DVI/VGA/HDMI M.2 USB3.2 mATX Anakart | En Ucuzu Akakçe

Tomahawk max ve plus max 900 tl fiyatları var şu anakart 500tl uyumlu ise alim RAM'a ayrıyetten masraf yapmamış olurum ne dersiniz? benim şuan beklentilerim yüksek değil RTX2060+R5 3600 ile oyunlarda 1080p ,medium ayarda 60FPS alim yeter asıl 3 yıl sonra en az 20 bin TL ile üst düzey PC toplıcam elimdekinide çöpe atıcam :) MSI Amd B450M PRO-M2 MAX AM4 DDR4 SES GLAN DVI/VGA/HDMI M.2 USB3.2 mATX Anakart | En Ucuzu Akakçe
Anakartın kutusunun üstünde RYZEN 3000™READY ibaresi var yani BIOS güncellemeden kullanabilirsiniz bu anakarttada. Ama ben size ısrarla TOMAHAWK MAX öneriyorum. Hatrı sayılır bir performansı var, gün gelir overclock yapmak isterseniz çok faydasını görürsünüz.

Anakartın kutusunun üstünde RYZEN 3000™READY ibaresi var yani BIOS güncellemeden kullanabilirsiniz bu anakarttada. Ama ben size ısrarla TOMAHAWK MAX öneriyorum. Hatrı sayılır bir performansı var, gün gelir overclock yapmak isterseniz çok faydasını görürsünüz.
işte ne overclock düşünüyorum ne satmayı düşünüyorum ne usb portları umrumda ne m.2 nede başka şey R5 3600 çalıştırsın oyunlarda 1080p-medium da 60 FPS versin yeter 3 yıl sonra çöp olcak benim için ama işlemci performansı düşer 1080p-medium da 60 FPS vermez diyosanız ozaman başka ,dediğin ürünü alim ozaman

Asus tuf B450 Pro gaming kullanıyorum,tavsiye ederim.İndirimde 620TL ye almıştım.x570 kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum.AM4 ün desteği bu sene bitiyor diye biliyorum.
Bios yaparak çalıştırdınız demi işlemci bende ryzen5 3600 asus tuf b450 plas alacam işlemci yi çalıştırımı yardım edin

@Tuna..11 Evet BIOS guncellemesi yapılrsa 2. nesil bir işlemci takılıp daha sonra 3. nesil çalıştırabilirsin. Onun dışında MSI'ın B450 modellerinde sonunda MAX olan her anakartı direkt çalışır.

@Tuna..11 Evet BIOS guncellemesi yapılrsa 2. nesil bir işlemci takılıp daha sonra 3. nesil çalıştırabilirsin. Onun dışında MSI'ın B450 modellerinde sonunda MAX olan her anakartı direkt çalışır.
Çok sağol hocam teşekkürler
Ben direk 3.nesil takacam hocam illa önce 2.nesil bir işlemcimi takılması mı lazım hocam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı