R5 3600 RX 6600 sistemde GoW oyunu takılıyor

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
RAM
Xpg 3200mhz 16GB (8x8) Ram
Ekran kartı
RX 6600 Powercolor Fighter 8gb
Anakart
B450mk-II
İşlemci
Ryzen 5 3600 pro
Merhaba arkadaşlar. God of War'ı Steam üzerinden aldım ve oyunda Kratos'un evine ilk geldiği yere kadar hiç problem yaşamadan geldim fakat evine geldiği gibi FPS düşmesi olmadan takılmalar başladı. İlk boss dövüşü de bu takılmalar yüzünden hiç keyif vermedi. Bunu nasıl düzeltilebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
4K - FSR Quality'de oynuyorum, Hellheim ve Lake of the Nine'ın neredeyse tamamında FPS drop yiyorum. Önceki RX 6600 kartımla da yiyordum. AMD kartların DX11 performansı ile alakalı bir durum olabilir, oyun genelinde bir durum da olabilir. DDU ile sürücü sil-yükle yapınca düzeliyor bir ölçüde fakat sonra tekrardan başlıyor.

Denediğinizde sonuçlarını paylaşır mısınız? Sonradan da bu FPS düşüklüğü oluyorsa almayacağım.

Ancak bu akşam deneme fırsatım oldu hocam. 1.5 saat civarında oynadım ve sadece bir sahnede 1 saniyelik takılma haricinde hiçbir şekilde problem yaşamadım henüz. Gayet akıcı bir şekilde oynadım. Devamında ne olur bilmiyorum fakat yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi o sahneye özgü bir durum demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı