R5 3600 vs i5 10400F

Tamam anakart attın ondan sonra savunmadım zaten ama sen hala Galax'ı kötüleyip duruyorsun yıllanmış dediğin işlemci bence çok çok daha mantıklı ve alınabilir. Sen Intel alabilirsin.

Kalitesini anlamak için değil aldığım ürünü tavsiye ediyorum 😎.
3600'ü 12100F'den daha üstün görüyorsan asıl ben sana "AMD fanboyu" derim. Kolay gelsin 😉

Ucuz plastik mi isterseniz ön ve arkasındaki demirin kalınlığını cetvel ile çekip atabilirim.
Durup durup yazacak mısınız böyle? Komik oluyorsunuz. "Hepsi olmamak kaydıyla" dedim.

Şu bence öyle duruyor, sizdeki öyle olmayabilir.

galax2060disgorsel04_4.jpg
gtx1660super_1-click-oc_-disgorsel03_6.jpg
IMG-8118316192658564864.jpg

3600'ü 12100F'den daha üstün görüyorsan asıl ben sana "AMD fanboyu" derim. Kolay gelsin 😉

Ooo intelcisiniz demek haydi bunun da açıklamasını yapyım size. Şimdi neden AMD her modeline overclock yapılabiliyor ve AMD açıklama yaptı araştırıp bulabilirsiniz AM4 için destek devam edecek diye hem de yükseltmek oldukça mantıklı. Peki siz ne diyorsunuz?

Durup durup yazacak mısınız böyle? Komik oluyorsunuz. "hepsi olmamak kaydıyla" dedim.

Şu bence öyle duruyor, sizdeki öyle olmayabilir.

Eki Görüntüle 1405408Eki Görüntüle 1405409Eki Görüntüle 1405410

Yazarım hocam vaktim bol🤣.en alttaki kart benim kartımın aynısı ce oldukça güzel duruyor çalışırken hem de arka tarafınada birgöz atın.

Ooo intelcisiniz demek haydi bunun da açıklamasını yapyım size. Şimdi neden AMD her modeline overclock yapılabiliyor ve AMD açıklama yaptı araştırıp bulabilirsiniz AM4 için destek devam edecek diye hem de yükseltmek oldukça mantıklı. Peki siz ne diyorsunuz?

Yazarım hocam vaktim bol🤣.en alttaki kart benim kartımın aynısı ce oldukça güzel duruyor çalışırken hem de arka tarafınada birgöz atın.
12100F oyun performansında 3600' ü net bir şekilde geçiyor

İleriye dönük olarak AMD sistemi tercih ettiğimi yukarıdaki yazıyı okuyarak anlayabilirsiniz.
Ne ileriye dönüklüğü kardeşim? Ne saçmalıyorsun? AM5 soket geliyor. Herkes çorap değiştirir gibi işlemci değiştirmiyor. Şuanlık o bütçede 12100F + H610 en mantıklısı. 3600'ü tokatlıyor bu işlemci. Konu burada "3600 vs 10400F". Bizde 12100F'in daha mantıklı olduğunu savunuyoruz. Galax veya herhangi bir marka kalitelidir veya değildir. Bunun için ayrı bir konu aç ve orada tartış kimle tartışıyorsan. Galax anakartın BIOS'u tırt, bunu da bilesin.
Screenshot_20220531-233344~2.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı