R5 5600 ve A320M Pro görüntü vermiyor

iSlayerNinja

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi. Birkaç yorum gördüm, BIOS güncelle falan yazmışlar. BIOS güncelledim ama hala görüntü gelmiyor.

Monitörden gelen kabloyu ekran kartına taktığınızdan emin misiniz? BIOS güncellemesini nasıl yaptınız?

A320M anakartların çoğu AM4 soketli işlemcilerin 1, 2 ve 3. nesillerini destekler. Eğer ki anakartınızın desteği varsa BIOS güncellemesi yapıp tekrardan görüntü alabilirsiniz.

Buna ek olarak anakartınızın tüm soketlerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Saçma, ama işe yarayabilir. Başka bir konuda sizin sorununuzu yaşayan birisi aynı işlemi yapınca sorunu çözmüş.

Monitörden gelen kabloyu ekran kartına taktığınızdan emin misiniz? BIOS güncellemesini nasıl yaptınız?
Evet takılı siteden a320m pronun en güncelini indirip flasha attım sonra bios menüsünden seçip güncelledim

A320M anakartların çoğu AM4 soketli işlemcilerin 1, 2 ve 3. nesillerini destekler. Eğer ki anakartınızın desteği varsa BIOS güncellemesi yapıp tekrardan görüntü alabilirsiniz.

Buna ek olarak anakartınızın tüm soketlerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Saçma, ama işe yarayabilir. Başka bir konuda sizin sorununuzu yaşayan birisi aynı işlemi yapınca sorunu çözmüş.
Evet işte izlediğim videolarda diyorlar desteği var güncelledim ama görüntü yine yok

Onuda demicem ama başka bi çözümü bilen varsa lütfen görüp geçmesin konuyu :))

Yeni konular

Geri
Yukarı