R5 5600X sistem toplama

Bütçe
25000
İptal edilmiyor bu sipariş peki bu sistemi fazlasıyla ayakta tutacak bir psu öneriniz olabilirmi dışardan alayım onu geldiginde direk değiştiririm. Min 850 olucak sanirim
Nasıl hocam iptal edilmesi lazım.
Anakartta değişseniz iyi olur.

Nasıl hocam iptal edilmesi lazım.
Anakartta değişseniz iyi olur.
PSU gerçekten çok iyi bunu aldığımı ve kasa geldiginde direk taktigimi düşünebilirsiniz. Anakarti ise biraz daha ilerleyen zaman içerisinde yukseltebilirim bu ikisini değiştirdiğinde sorun ortadan kalkacak mı acaba
PSU gerçekten çok iyi bunu aldığımı ve kasa geldiginde direk taktigimi düşünebilirsiniz. Anakarti ise biraz daha ilerleyen zaman içerisinde yukseltebilirim bu ikisini değiştirdiğinde sorun ortadan kalkacak mı acaba
Asus Prime X570-P AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart - incehesap.com ana kart için buda baska bir seçenek olabilir mi sizce

Son düzenleme:
Çok tşk ederim önerdiginiz anakart ve PSU yu alicam sisteme ekleyeceğim şimdilik kasa sikinti yaratmaz diyelbilirmiyiz boylelikle
Mesh panel sıkıntı olmaz ama kalite olarak yakışmamış. Ayrıca sistemi hangi çözünürlükte kullanacaksınız?
Sıvı soğutma da keşke Lian Lİ GALAHAD alsaydınız daha iyi olurdu en azından. Boşu boşuna para vermişsiniz NZXT' ye.

Mesh panel sıkıntı olmaz ama kalite olarak yakışmamış. Ayrıca sistemi hangi çözünürlükte kullanacaksınız?
Sıvı soğutma da keşke Lian Lİ GALAHAD alsaydınız daha iyi olurdu en azından. Boşu boşuna para vermişsiniz NZXT' ye.
Başkan konuştum biraz önce zorda olsa ikna ettim iade konusunda 1920 1080 kullanicam
Kartıma para iadesi 3-5 gün içinde yapılacağı söylendi ozamana kadar 20-23k arası bir kasa toplayabilirsek sevinirim. Hesabıma para geldiği gibi direk önermiş olduğunuz sistemi almak istiyorum. AMD Intel takıntım yok. Topu size atıyorum şuan :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı