Çözüldü R5 7500F sisteme hangi sürücüleri yüklememiz gerek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TYG16

Picopat
Daha fazla  
Anakart ASUS 620 m k
İşlemci Ryzen 5 7500F.
Ekran kartı ASUS RX 7700 XT.
Merhaba benim böyle bir sistemim var pek bilgim olmadığından konu açıyorum hangi sürücüleri yüklemem gerek BIOS da güncel değil Windows 11 var neler yapabilirim.
Birkaç sürücü yüklü yüklü olanlara nereden bakabilirim yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Windows Update halleder. Sen sadece yapabilirsen BIOS güncelle bir de ekran kartı sürücüsü kur.

Hazır sistem olarak aldıysan ekran kartı sürücüsü kurulu gelir. Sadece güncellemeleri denetle hem AMD Software üzerinden hem de Windows Update üzerinden. Denetlediğinde gerekli güncellemeler varsa çıkar yaparsınız zaten.

AMD Software nerede derseniz de sağ tık bastığınızda çıkması lazım. Windows Update de ayarlarda zaten klasik.
Windows Update halleder. Sen sadece yapabilirsen BIOS güncelle bir de ekran kartı sürücüsü kur.

Hazır sistem olarak aldıysan ekran kartı sürücüsü kurulu gelir. Sadece güncellemeleri denetle hem AMD Software üzerinden hem de Windows Update üzerinden. Denetlediğinde gerekli güncellemeler varsa çıkar yaparsınız zaten.

AMD Software nerede derseniz de sağ tık bastığınızda çıkması lazım. Windows Update de ayarlarda zaten klasik.

Çözüm

Ekran kartını kurdum birkaç bir şey daha kurdum BIOS'da günceliceğim 1 hafta sonra zararı olur mu 2 hafta falan oldu 1 hafta daha beklesem bendeki ekim ayının sürümü 1 veya 2 sürüm önceki bir de chipset sürücüleri falan bunları yüklemem gerek var mı?

Ekran kartını kurdum birkaç bir şey daha kurdum BIOS'da günceliceğim 1 hafta sonra zararı olur mu 2 hafta falan oldu 1 hafta daha beklesem bendeki ekim ayının sürümü 1 veya 2 sürüm önceki bir de chipset sürücüleri falan bunları yüklemem gerek var mı?

En güncel sürüm neyse onu indirin. Bir sorun olmaz bekletseniz bile.

Sağ ol hocam işin detayaları yok yani Windows hallediyor onları

En güncel sürüm neyse onu indirin. Bir sorun olmaz bekletseniz bile.

Tamamdır teşekkür ederim

Geri
Yukarı