R5 7600X 84 derece normal mi?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
BF 5 Ultra ayarlar 1080p işlemcim 84 dereceleri gördü. Kasa antec D700 flux soğutucu ise DeepCool ak620. işlemci BIOS'tan maalesef TDP düşürülmüyor. Ayarı yapamadım anakart Gigabyte 650M desh. AMD Ryzen Master ayarı yapsam ısınma sorunu düzelir mi? Yardımcı olur musunuz? @P R O F O U N D @messinicocugu @zimbabweli_weli

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz işlemciler için 240 sıvı soğutucu öneriliyor. ModArtPc bunu dile getirmişti sanırım. Hava soğutucu yetersiz kalıyor.

AK620'de kötü bir soğutma değil hocam Noctua nh D15'i geçen bir model.

Sıcaklıkları düşürmek için eco mode açabilirsiniz hocam.

Açmayı başaramadım maalesef. Ana kartta ayar videoları izledim ama o değeri ayarlama kısmı çıkmıyor. BIOS'ta güncelledim ama herhangi bir değişiklik olmadı. Ryzen Master çözüm olur mu? Olursa yardım eder misiniz ayarlara?

Bu tarz işlemciler için 240 sıvı soğutucu öneriliyor. ModArtPc bunu dile getirmişti sanırım. Hava soğutucu yetersiz kalıyor.
Evet değil, fakat 7600x için sıvı soğutucuya gerek yok.
BF 5 Ultra ayarlar 1080p işlemcim 84 dereceleri gördü. Kasa antec D700 flux soğutucu ise DeepCool ak620. işlemci BIOS'tan maalesef TDP düşürülmüyor. Ayarı yapamadım anakart Gigabyte 650M desh. AMD Ryzen Master ayarı yapsam ısınma sorunu düzelir mi? Yardımcı olur musunuz? @P R O F O U N D @messinicocugu @zimbabweli_weli
B650M DS3H mı anakartınız?

Evet değil, fakat 7600x için sıvı soğutucuya gerek yok.

B650M DS3H mı anakartınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7:20

Geri
Yukarı