R5 7600X için 4000 TL'ye kadar sıvı soğutma önerisi

Piplup40

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 32 GB 6000 MHz DDR5
Ekran kartı
RX 6900 XT
Anakart
Gigabyte B650M DS3H
İşlemci
R5 7600X
Bütçem: 4000 TL.
Bilgisayarımı topladım ve topladığım gibi sıcaklık testlerine soktum, bir şeyler yanlıştı ve soğutucum olan DeepCool LT720'yi garantiye yolladım. Bozuk olduğunu ve bana rapor yollayacaklarını söylediler. Ürünün 2800 TL iadesini alıyorum. Şimdi yeni bir soğutucu bakıyorum. Maksimum 4000 TL'ye üzmeyecek bir soğutucu önerir misiniz? Ryzen 5 7600X'i soğutacak.

Amd nin bu işlemci için önerdiği onaylı soğutuculardan biri ellerinde varsa aynısını iste. Deepcool un ürünleri iyidir şansına bozuk denk gelmiş. Hangisini alırsan al sorunlu çıkma ihtimali var.

Amd nin bu işlemci için önerdiği onaylı soğutuculardan biri ellerinde varsa aynısını iste. Deepcool un ürünleri iyidir şansına bozuk denk gelmiş. Hangisini alırsan al sorunlu çıkma ihtimali var.
Hocam ellerinde olmadığı için iade verebildiler, bunun yerine daha şimdi MSI Mag CoreLiquid 360R v2 aldım. İyi midir

Hocam ellerinde olmadığı için iade verebildiler, bunun yerine daha şimdi MSI Mag CoreLiquid 360R v2 aldım. İyi midir
Kağıt üstünde iyi görünüyor ama bilmiyorum kullanana sormak lazım. Bulabilirsem ls veya lt birini alacağım ama yok şu an. Amazonda satış var ama buraya göndermiyor. Yoksa msı mag alacağım ben de.

Bundan önceki Msi soğutucularında kronik sorun çıkmıştı. V2 olarak yenilediler. O yüzden çekiniyorum açıkçası.

nerden kaça aldın hocam. Daha birkaç gün önce amazonda 3,199 tl idi şimdi 3700 den aşağı yok. deepcool alıcam diye oyalanırken fiyat arttı şansıma
Amazondan 3700'e aldım. Msi'ın önceki versiyonu bozuk çıkıyordu diyorlar ama msi v2 olarak çıkartıp düzelttiklerini söylüyorsa düzeltmişlerdir, msi gibi büyük bir firmaya güvenirim açıkçası. Aldığım Deepcool lt720 bozuk çıktığı için ben de Deepcool'a güvenemiyorum.

Amazondan 3700'e aldım. Msi'ın önceki versiyonu bozuk çıkıyordu diyorlar ama msi v2 olarak çıkartıp düzelttiklerini söylüyorsa düzeltmişlerdir, msi gibi büyük bir firmaya güvenirim açıkçası. Aldığım Deepcool lt720 bozuk çıktığı için ben de Deepcool'a güvenemiyorum.
Dediğim gibi şans işi. Güvenmemeyi gerektirecek bişey yok hepsinde olabilir. Yeni soğutucunu güle güle kullan

Dediğim gibi şans işi. Güvenmemeyi gerektirecek bişey yok hepsinde olabilir. Yeni soğutucunu güle güle kullan
Teşekkürler, evet şans işi. Mesela bana monitörlerde hep ölü piksel ghosting hataları oluyor diyip duruyorlardı, onda hiç sorun yaşamadım. Soğutucu dışındaki parçalarımda da sorun olabilirdi.

Geri
Yukarı