Çözüldü R7 240 "Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Spade427

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bu aralar bu hatayı almaya başladım. YouTube'da video izliyordum bilgisayar da hiçbir problem yokken aniden ekran gidiyor sinyal yok diyor ve bilgisayarı güç düğmesinden kapatmadan düzelmiyor. Bilgisayarı tekrar açtığımda ise AMD bildirim veriyor ve "beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" diyor. Bunun çözümü var mı? Ekran kartımı eski sistemden taktım fakat eski sistemde böyle bir sorun yoktu. Diğer parçalar daha 1 aylık.

• i3 10100F.
  • Crucial 8 GB Ballistix RGB kırmızı DDR4 3000MHz CL15 PC RAM.
  • MSI B460M-A PRO.
  • Kingston A2000 500 GB M.2 SSD.
  • 500 GB HDD.
  • Cougar xtc 650W 80 Plus ARGB.
  • R7 240 2 GB 128 Bit.

Tamam o zaman indiriyorum.
@Er73748 @Yener K.

Hocam ekran kapanmadı da galiba sorun devam ediyor. Arada PC bayağı yavaşlıyordu ve hiçbir işlem yapılmıyordu mesela görev yöneticisini açtığımda 3 saniye sonra açılıyor ya da yanıt vermiyor masaüstüne sağ tık yapıyorum 2-3 saniye sonra geliyor ve ekran kapanıyordu. Aynısı bugün de oldu ama ekran kapanmadı fakat yeniden başlattım yoksa donma yavaşlama geçmiyordu. Bu arada Windows M.2 SSD'ye yüklü. Bilgisayara format atacağım etkisi olur mu bilmem size bildirmek istedim. Hocalarım sizde sıkıldıysanız konuyu kapatabilirsiniz bende sıkıldım çünkü.
@Er73748 @Yener K.

DDU ile sürücüyü kaldırıp 21.5.1 sürümünü yükledim yani en güncel sürücüyü ve sorun düzeldi.

Sizlere de çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Tamamdır. Sorununuzun çözülmesine sevindim. Kendi adıma rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı