R7 240 Performans Sorunu

Orhan52

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartına siteden baktığımda çekirdek hızının 730, bellek hızının 1600 olduğu yazıyor. Ben kartı 5 aydır kullanıyorum, saatleri hep şu şekildeydi; çekirdek 800, bellek 800 hızındaydı. Hala öyle ama bu aralarda performansı düştü, anlamadım. Bozuk mu bu?

Msi ürünüdür. Ayrıca sorun net olarak anlaşılsın internette kartın özelliklerinde çekirdek hızı 730-780 olarak gözüküyor bellek hızı 1800 olarak.Benim aldıgım kartta ise çekirdek hızı 800 bellek hızı 800 olarak gözüküyor.Bide bu aralar performansı düştü bu iki sorunun cevabı lazım.

BERWAR , Aga çekirdek ve bellek hızlarıyla sistemin ne alakası var Windows 8.1 64 bit,Crimson en güncel sürümüsünü kullanıyorum 17.4.1.
kyyeck, çekirdek ve bellek hızlarından bahsediyorum. sürücüleri tekrar tekrar silip kurdum ddu ile degidin gibi msi kendi sitesinden indirdigim whql sürücüleride denedim ekran kartının iç yazılımı bozuk oldugunu düşünüyorum. Konu güncel beklemedeyim.

BERWAR buyur
Adsız.png

kryeck buyur
Adsızdas.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı