R7 240 Zula düşük FPS

Zula'da anlayamadığım bir optimizasyon mu desem ne desem bilemediğim bir kasma sorunu benim de var. Oyuna biri giriyor drop, birini öldürüyorum drop, birine ölüyorum gene drop, silah değiştiriyorum eh yine drop, bu sorunla daha önce karşılaşmıyordum keşke "özendikleri" oyunlarda olan grafik ayarlarını daha da detaylandırsalar tabii bu sadece grafik sorunu olduğunu zannetmiyorum kulladığınız sisteminizle CS:GO rahat oynatır hele hele 1024X768 oynuyorsanız, lakin düşük ayarlarda oynatmaması tuhaf başka oyunlarda bu sorunları yaşıyor musunuz?

Benim PC AMD Radeon R7 240 2 GB 128Bit DDR3 DX11 destekli, işlemci 4 çekirdekli, 8 GB RAM var. Zula düşük ayarda bile kasıyor.

Son güncellemerden sonra Zula kasmaya başladı.
Özelikle son 1 sene içindeki güncellemeler ile
Maalesef LoL vb oyunlardaki gibi güncellemeler sonucu akıcılık kayboldu sebebi son güncellemeler ile yüksek ekran kartı istiyor elinizdeki kartla bu oyundan tat almanız imkansız.
Zula'da anlayamadığım bir optimizasyon mu desem ne desem bilemediğim bir kasma sorunu benim de var. Oyuna biri giriyor drop, birini öldürüyorum drop, birine ölüyorum gene drop, silah değiştiriyorum eh yine drop, bu sorunla daha önce karşılaşmıyordum keşke "özendikleri" oyunlarda olan grafik ayarlarını daha da detaylandırsalar tabii bu sadece grafik sorunu olduğunu zannetmiyorum kulladığınız sisteminizle CS:GO rahat oynatır hele hele 1024X768 oynuyorsanız, lakin düşük ayarlarda oynatmaması tuhaf başka oyunlarda bu sorunları yaşıyor musunuz?

CS:GO'nun optimizasyonu çok iyi onu Zula'yla kıyas etme kardeşim.
Mesele Zula'nın grafik kartı gereksiniminin yükselmesi.

Ben Zula'yı bıraktım ama başka nedenlerden.
Yoksa müdavi miydim.

Özelikle son 1 sene içindeki güncellemeler ile
Maalesef LoL vb oyunlardaki gibi güncellemeler sonucu akıcılık kayboldu sebebi son güncellemeler ile yüksek ekran kartı istiyor elinizdeki kartla bu oyundan tat almanız imkansız.

Ben Pentium işlemci HD8350 ekran kartı ile 115 FPS alıyorum. Arkadaş oyunu yırtar atar. Eğer Driver Booster gibi gereksiz uygulamalara sürücü kurdurduysanız. Yanlış sürücüyü kurmuş olabilirsiniz.
Aşağıdan attığım sürücüyü kurup oyuna tekrar giriş yaptıktan. Sonra FPS değelerini atabilir misiniz?

Özelikle son 1 sene içindeki güncellemeler ile.

CS:GO'nun optimizasyonu çok iyi onu Zula'yla kıyas etme kardeşim.
Mesele Zula'nın grafik kartı gereksiniminin yükselmesi.

Ben Zula'yı bıraktım ama başka nedenlerden.
Yoksa müdavi miydim.

Zula vs CS:GO gibi bir yazı yazmadım kıyas yok "özendikleri" diyorum 5 tane ayar koymuşlar en yüksek grafik ayarı da geçmişte oynadığımız oyunlara koydukları blur. Zula sakız gibiydi benim için başta tadı güzeldi sonra tadı kaçtı.

Ben Pentium işlemci HD8350 ekran kartı ile 115 FPS alıyorum. Arkadaş oyunu yırtar atar. Eğer Driver Booster gibi gereksiz uygulamalara sürücü kurdurduysanız. Yanlış sürücüyü kurmuş olabilirsiniz.
Aşağıdan attığım sürücüyü kurup oyuna tekrar giriş yaptıktan. Sonra FPS değelerini atabilir misiniz?
ayarları en düşüğe alırsan tabii olur yoksa 8350'nin performans sınıfı belli yani 3 soldan ikinci rakam.

Update'lerden sonra oyun manasız şekilde kasıyor.
Ayrıca Driver Booster gibi bir programla kurduğu nereden belli?
Ayarları en düşüğe alırsan tabii olur yoksa 8350'nin performans sınıfı belli yani 3 soldan ikinci rakam.

Update'lerden sonra oyun manasız şekilde kasıyor.
Ayrıca Driver Booster gibi bir programla kurduğu nereden belli?
Ayarları en düşüğe alırsan tabii olur yoksa 8350'nin performans sınıfı belli yani 3 soldan ikinci rakam.

Öncelikle yazıyı düzgün okuyup ona göre yanıt verin. Son güncelleme ile grafik motorundaki sorunları çözdüler. Aksine yeni gelen güncellemeler daha performanslı yaptı oyunu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_339.png
    Screenshot_339.png
    615 bayt · Görüntüleme: 34
Öncelikle yazıyı düzgün okuyup ona göre yanıt verin. Son güncelleme ile grafik motorundaki sorunları çözdüler. Aksine yeni gelen güncellemeler daha performanslı yaptı oyunu.

Kelime oyunu veya kelime irdeleme yapsak bu iş hiç bitmez.
Kurdurmak ile kurmak arasında ne fark var sonuçta istenmeyen bir programla kurulum yapmış oluyor.

Bence siz kavrama ve neden sonuç irdeleme yeteneğinizi sorgulayın.

merhabalar benim sistem msı vga amd radeon r7 240 2gb işlemci intel core tm 2 quad cpu 9400 anakart gigabyte tecnhology g310m hdd 300gb güc kaynagı 240w ram 4gb yardım

Yeni konular

Geri
Yukarı