R7 3700X oyunda 82 derece oluyor

Kasa kapağınıda açtım bi değişiklik olmadı. Sadece CBP kapalı olunca düşüyor. Arctic Freeze Duo 34 sipariş verdim. ID Cooling'den daha iyi soğutuyor araştırdığım kadarıyla. O gelene kadar CBP kapalı kullanıcam şimdilik. Sanırım yeterli gelir bu soğutucu? Sadece oyun oynarım belki arada bir yayın açarım. Onun dışında OC falan yapmayacağım zaten. Sizin fikriniz nedir? @Süleyman Yusuf
Aldığınız soğutucu iyi. Değerleri şöyle :
1653601394165.png

1653601405675.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçenize göre farklı önerilerde yapabilirim de zaten aldıysanız hayırlı olsun.

Uzun süredir gözüm vardı. Stok bulamıyordum zaten. Gerek yoktu eski ekran kartını kullanırken. Bu sıcaklıkları hiç görmemiştim. Şimdi gerekli olunca birde stok buldum. Gri olanını Kırmızılı olsa iyiydi ama sağlık olsun. Teşekkür ederim herşey için. Umarım kurulumunda zorluk çıkmaz çok uğraştırmaz diyorum. :)

Uzun süredir gözüm vardı. Stok bulamıyordum zaten. Gerek yoktu eski ekran kartını kullanırken. Bu sıcaklıkları hiç görmemiştim. Şimdi gerekli olunca birde stok buldum. Gri olanını Kırmızılı olsa iyiydi ama sağlık olsun. Teşekkür ederim herşey için. Umarım kurulumunda zorluk çıkmaz çok uğraştırmaz diyorum. :)

Nereden aldınız? Kurulumu zor değil bu ürünün. Rahatça yaparsınız.

Teşekkür ederim evet gördüm. Teknobiyotik'le ilgili çok kötü yorumlar var. Daha öncesinde de görmüştüm burada bi kaç konusunu. Kullanılan ürünleri veya geri iadeleri gönderiyorlar diye. O yüzden güvenmiyorum pek oraya. Sırf bu yüzden Hepsiburada tercih ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı