R7 3700X ve RTX2080 Super'li her şey dahil sistem toplama

Ne alaka millet i7 9700K ve 2080 Ti ile Fortnite'yi 1080P'de oynuyorda darbogaz yapmıyor benimkindemi yapacak? Bende Fortnite'yi 1080P'de oynayacagım.
Kim öyle birşey yapiyor? 2080Ti kesinlikle 1080P kartı değil. Eğer yayın vs izliyorsan ve izlediğin kalite Max 1080P ise yayıncı o kalitede oynamıyor o kaliteyi veriyordur.

Sen aldırma onlara. İşlemcin çok güçlüyse darboğaz yaşamazsın. Bu işlemci ile hiç yaşamazsın. Ayrıca stok soğutucuya güvenme. Bir sıvı soğutucu hiç fena olmaz.

Kim öyle bir şey yapiyor? 2080 Ti kesinlikle 1080P kartı değil. Eğer yayın vs izliyorsan ve izlediğin kalite Max 1080P ise yayıncı o kalitede oynamıyor o kaliteyi veriyordur.

Arkadaşım i7 9700K ve 2080 Ti ile 1080P'de Fortnite oynuyor ve ben bir sorun yaşadıgını görmedim hem Fortnite'yi 4K'da oynasam ne? CS:GO'yu 4K'da oynasam ne? Bana göre boş.
Sen aldırma onlara. İşlemcin çok güçlüyse darboğaz yaşamazsın. Bu işlemci ile hiç yaşamazsın. Ayrıca stok soğutucuya güvenme. Bir sıvı soğutucu hiç fena olmaz.

Sıvı sogutucu alacagım hatta onu PSU'dan önce alacagım.

2K 4K gereksiz değil o sistemde 1080p'de darboğaz olur ve 750W 80+ bir PSU almalısın. Bu durumda kulaklığı Cloud Alpha yapabilirsin ve Apex Pro kadar K68'de ömürlük emin ol.

Farede şu ana kadar gördüğüm en iyi markalardan biri SteelSeries. Mouse Pad'de de durum aynı. Ha en iyisi Zowie orası öyle ama pahalı.
İleride değiştirmeye değil de şu an en iyisini almaya çalışsan da paran varken ileride uğraşmasan?
Mouse pad olarak ben de Steelseries kullanıyorum ama 400-500 TL aralığındaki farelerinde bile bu sorunlar var. Zamanında Steelseries fare ve kulaklık kullandım. Yeni sistemim için de araştırdım. Özellikle kullanıcı yorumlarında ortaya çıkanlardan sonra önermem kimseye kulaklık ve farede.

Aynı sistemle neredeyse,2K oynuyorum ayarları biraz düşürsem ekran kartı yine tam kullanılmıyor çoğu oyunda 144 üstü alıyorum ayrıca 2K'da sizin sistemde benimkine çok benzer.

O zaman siz muhtemelen yaklaşık 2 yıl ekran kartını %80'de kullanacaksınız 2070 seviyesinde bir kart alın o zaman 2 sene sonra satıp üstüne ekleyip bir tane 3060 alırsınız sonuçta 1280x960 oynuyorsunuz cs gibi oyunları. :)

2K oynamayacaksan, 2080 Super almanın mantığı nedir? Al 2060 Super bak keyfine. Boşu boşuna para vermiş oluyorsun.

En iyisini almak istiyorum param varken neden daha kötüsünü alayım?
O zaman siz muhtemelen yaklaşık 2 yıl ekran kartını %80'de kullanacaksınız 2070 seviyesinde bir kart alın o zaman 2 sene sonra satıp üstüne ekleyip bir tane 3060 alırsınız sonuçta 1280X960 oynuyorsunuz CS gibi oyunları. :)

Benim düşündügüm şeyde ileride 2080SUPERi satıp üstüne para koyup 3xxx bir şey almakdı :D hem o zaman daha fazla para katacagıma daha az katardım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı