R7 M440 ekran kartı sürücü yüklendikten sonra Radeon 530 oldu

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Öncelikle sorunumu anlatayım. Babam müdür olduğu üniversiteden bir laptop getirdi ve bende ekran kartı sürücüsünü yüklüyeyim dedim. İlk önce aygıt sürücüsünden bakınca laptopta R7 M440 var gözüküyordu ancak AMD Adrenalin yüklü değildi ve çözünürlük değiştirilemiyordu. R7 M440 sürücüsünü yükledim ve sıkıntısız şekilde kurdum. Kurmadan önce de DDU ile temizledim belki kalıntı vardır diye. AMD Adrenalini açtığım zaman ekran kartı Radeon 530 oldu. Aygıt yöneticisi de aynı şekilde. Kafam karıştı. Sebebi nedir?

Laptop Lenovo V330 15-IKB
i5 8250U
8GB RAM
256GB SSD

Merhabalar. Öncelikle sorunumu anlatayım. Babam müdür olduğu üniversiteden bir laptop getirdi ve bende ekran kartı sürücüsünü yüklüyeyim dedim. İlk önce aygıt sürücüsünden bakınca laptopta R7 M440 var gözüküyordu ancak AMD Adrenalin yüklü değildi ve çözünürlük değiştirilemiyordu. R7 M440 sürücüsünü yükledim ve sıkıntısız şekilde kurdum. Kurmadan önce de DDU ile temizledim belki kalıntı vardır diye. AMD Adrenalini açtığım zaman ekran kartı Radeon 530 oldu. Aygıt yöneticisi de aynı şekilde. Kafam karıştı. Sebebi nedir?

i5 8250U
8GB RAM
256GB SSD
Yanlıştan doğruya dönmüş.

Teşekkür ederim cevaplar için. Biraz da ben baktım laptop modeline ve R7 M440 bir model göremedim. Konu kilitlenebilir.

Merhabalar. Öncelikle sorunumu anlatayım. Babam müdür olduğu üniversiteden bir laptop getirdi ve bende ekran kartı sürücüsünü yüklüyeyim dedim. İlk önce aygıt sürücüsünden bakınca laptopta R7 M440 var gözüküyordu ancak AMD Adrenalin yüklü değildi ve çözünürlük değiştirilemiyordu. R7 M440 sürücüsünü yükledim ve sıkıntısız şekilde kurdum. Kurmadan önce de DDU ile temizledim belki kalıntı vardır diye. AMD Adrenalin'i açtığım zaman ekran kartı Radeon 530 oldu. Aygıt yöneticisi de aynı şekilde. Kafam karıştı. Sebebi nedir?

i5 8250U
8 GB RAM
256 GB SSD

İkisi de aynı kart, o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı