R9 270X Oyunlarda FPS Düşmeleri

isutcuoglu

Hectopat
R9 270X ekran kartım, 550 Watt Corsair güç kaynağı, 16 GB RAM. Sorunum başlıkta belirttiğim gibi FPS sabit kalmıyor, 40 aşağı 40 yukarı gidip geliyor ve bütün oyun ayarlarında aynı FPS'yi alıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. Bahsettiğim sorun CS:GO'da oluyor diğer oyunlarda da normalden düşük FPS hakim.

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

Ekran kartım r9 280x başlıkta yanlış belirtmişim kusura bakmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

[BGCOLOR=transparent]
Darboğazdan dolayı bence.
açıkçası bende böyle düşünüyordum ancak cpu kullanımı 70 i geçmiyor şuan YouTube a video yüklüyorum 1 saat içinde link atacağım izleyen olursa yorumlarınızı bekliyorum.[/BGCOLOR]
Mesaj otomatik birleştirildi:

8+8gb 1600mhz ram
r9 280x gpu
AMD A8 6600k cpu
550w corsair power supply.
MSI A68HM-E33 V2 Amd A68H 2133Mhz(OC) Motherboard
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar buyurun oyun içi video.Yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

Bariz şekilde darboğaz söz konusu.
AMD Radeon Settings veya MSİ Afterburner ile downclock işlemini deneyin.
Yardımcı olacaktır.

fm2+ soketine uyacak en güçlü işlemci nedir ?
FM2+ platformunun en güçlü işlemcisi bile tam anlamıyla çözüm sağlamayacaktır.
Almaya kalksanız bile çok yüksek meblağ ile karşılaşırsınız. İstediğiniz performansı vermez.
Platform değiştirmenizi tavsiye ederim. Bunun yanında ekran kartınızı elinizden çıkartıp işlemciye uygun ekran kartı almak da seçenekler arasında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı