R9 380 Coil Whine Sorunu

Yer
İzmir/Gaziemir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen hafta bir sistem topladım fakat R9 380'de Coil Whine sorunu çıktı. Oyuna girdiğimde ekran kartı fanı çalışmadığı halde tız bir ses geliyor. Araştırdığımda ise R9 380'de Coil Whine sorunu yok gibi gözüküyor. Arkadaşlar gerekirse video çekebilirim bana kartım'da Coil Whine olup olmadığına dair yardım ederseniz sevinirim.

Kart Modeli:Asus Strıx Gamıng R9 380 2 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun. Benim kartımda da vardı. Kaç kere sorun yok diyip geri yolladılar. Rahatsız olmuyorsanız göndermeyin sonra gönderirsiniz oyunlardan sıkılın sonra :D

Arkadaşlar video'yu çektim sarj'ım az olduğu için ekran kartı tam gözükmüyor.
Ama Coil Whine sesi var video yüklendiğin'de videonun linki'ni atacağım

Evet arkadaşlar video yüklendi görüşlerinizi alabilirmiyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Niye geçmiş olsun sanki geçmiyecek bir sorun!

Sürekli stress test yap, Ben yaptım sorunum düzeldi. Farklı oyunlarda yapabilir çokda büyütme kafanda performansı pek etkilemiyor.

Vallaha mı ? Ben geçtiğini bilmiyorum. Kaç kere sistem testi (stress testi) filan yaptım geçmedi. Hem bu arada geçmiş olsun dedim hata mı yaptım :D Bu arada ben düşük piksellde oynadığımdan geliyor büyük ihtimal ne de olsa her kartta az da olsa coil whine vardır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı