R9 5900X 4060 Ti sistem darboğaz yapar mı?

yufusredfield

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir sistem topladım İncehesap'tan olabildiğince en iyi parçaları almak istedim ama darboğaz falan diyorlar. Ben hiç anlamıyorum o konulardan. Verdiğim sistem de darboğaz falan olur mu? Aydınlatırsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba, yeni bir sistem topladım İncehesap'tan olabildiğince en iyi parçaları almak istedim ama darboğaz falan diyorlar. Ben hiç anlamıyorum o konulardan. Verdiğim sistem de darboğaz falan olur mu? Aydınlatırsanız sevinirim.

Kesinlikle hayır.

Çok bir farkı var mı kanki ben FPS üzerinden anlıyorum mesela CS de kaç FPS fark yaratır?

Geç cevap için özür diliyorum, FPS oyunları işlemci bazlı olduğu için çok bir fark yaratacağını düşünmüyorum fakat ekran kartını yoğun kullanan oyunlar için (Cyberpunk, RDR vs.) Oyuna göre 15-40 FPS arası fark oluşturur, 4070 için konuşuyorum 4070 Ti çok daha iyi tabii ki, Eğer 4060 Ti alacaksanızda 16 GB versiyonunu almanızı öneririm.

Çok bir farkı var mı kanki ben FPS üzerinden anlıyorum mesela CS de kaç FPS fark yaratır?

Eğer bilgisayarı sıfırdan topluyorsan işlemci olarak ortalama aynı fiyata Ryzen 7 7700 alabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı