Radeon Software 23.9.3'e geçilir mi?

Ben genelde ekran kartımın modelini yazıp Radeon sürücülerinin testlerini izliyorum hangisinde %1 FPS ve normal FPS yüksek ise ona geçiyorum. Benim kartım da en güzel performansı 23.9.2 sürümü veriyor testlere göre. Şu an bunu kullanıyorum fakat Rust oyunun da performans düşüşü hissettim. Sizin yorumu görünce kafama takıldı şimdi. Superposition Benchmark ile 23.8.2 ve 23.9.1 sürücüleri kurulu iken test yapma şansınız var mı? En sonunda puan veriyor acaba hangi sürücü kurulu iken yüksek çıkacak merak ettim. 23.9.1 sürümünü bende beğenmedim bu arada. O sürümde çok takılma sorunu yaşıyordum. Bir de siz sürücüyü kurarken Full olarak mı kuruyorsunuz yoksa minimal seçeneğini seçerek mi?
full seçerek kuruyorum. Akşam 23.8.2 testi yapabilirim.

Sizin yorumdan sonra bende kurdum 23.8.2 sürümünü minimal olarak kurdum bakalım nasıl olacak.
23.9.1 de genel anlamda drop yiyordum o azaldı CS 2 de drop yemiyordum şimdi cs 2 den drop yiyorum bu driverların neden ortası yok :D

23.9.1 de genel anlamda drop yiyordum o azaldı CS 2 de drop yemiyordum şimdi CS 2'den drop yiyorum bu driverların neden ortası yok :D

Vallahi bende anlamadım sabah test yaptım 6800 puan aldım az önce tekrar yaptım bu sefer de 7200 puan verdi ekran kartına benchmark. Bir de benim FPS düşük çıkıyor nedense normalde böyle değildi. Düzgün sürücü bulamadım hala. CS2 oynamıyorum benim için sorun değil de güzel FPS verecek sürücü lazım bana.

Vallahi bende anlamadım sabah test yaptım 6800 puan aldım az önce tekrar yaptım bu sefer de 7200 puan verdi ekran kartına benchmark. Bir de benim FPS düşük çıkıyor nedense normalde böyle değildi. Düzgün sürücü bulamadım hala. CS2 oynamıyorum benim için sorun değil de güzel FPS verecek sürücü lazım bana.
Bende test yapıyorum. Düzgün sonucu senle de paylaşırım bulabilirsem tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı