Rahat bırakmayan kuzenden nasıl kurtulabilirim?

O da benim kalbimi kırıyor ben bir şey isteyince olmuyor o isteyince olmak zorunda :/

Anladığım kadarıyla kuzenin seninle vakit geçirmek istiyor ve yanlış anlamadıysamda sana değer veriyor, onunla 1 hafta gezip, eğlenebilirsiniz diye düşünüyorum, tabii dediğiniz durumlarda ağırlınızı koyabilirsiniz. Tabii oyun oynamak isteyip, seni sürekli bozuyorsa bir şeyler diyebilirsin.

Yaşınız kaç? Kuzeninle vakit geçirmeye bak zaten 1 hafta sonra gidiyormuş dışarıda bir mekanda otururkende hesabı kuzenine kitlersin çokda koymaz zaten.

Anladığım kadarıyla kuzenin seninle vakit geçirmek istiyor ve yanlış anlamadıysamda sana değer veriyor, onunla 1 hafta gezip, eğlenebilirsiniz diye düşünüyorum, tabii dediğiniz durumlarda ağırlınızı koyabbilirsiniz.

Evet benimle vakit geçirmek istiyor ama bunu fazlasıyla abartıyor sabah 9 gibi benimle buluşup gece gitmek istiyor değer verdiğini de pek düşünmüyorum.

Ağzını bozup ters yap, süs cücesi gibi mağarana çekilme.

Yaptım zaten ama ne zaman kavga etsek 1 dakika geçmeden unutuyor.

Yaşınız kaç? Kuzeninle vakit geçirmeye bak zaten 1 hafta sonra gidiyormuş dışarıda bir mekanda otururkende hesabı kuzenine kitlersin çokda koymaz zaten.

Yaşım 15 onu yaptım zaten.

Kuzen gibi kuzen benim kuzen daha berbat yüzünü görmek istiyorum o derece yani.

Yani rahat bırakmıyor ki beni burada da arkadaşları var mesela 2 gün önce bir işim çıkmıştı onunla buluşamadım diye beni babama şikayet etmiş olayı babama anlatınca babam beni haklı buldu ama babamda bir şey diyemiyor.

Yani rahat bırakmıyor ki beni burada da arkadaşları var mesela 2 gün önce bir işim çıkmıştı onunla buluşamadım diye beni babama şikayet etmiş olayı babama anlatınca babam beni haklı buldu ama babamda bir şey diyemiyor.
Hocam kuzeninizle ne zamandan beri berabersiniz baya bağlanmış gibi size, bende kuzenimle bi 7 yıldır falan beraberim ama eskisi gibi değil iyiki ben ona benzemedim.

Geri
Yukarı