Rainbow Six Siege operatör indirimi gelir mi?

vReply

Hectopat
Daha fazla  
En son hatırladığım kadarıyla şubat-mart gibi indirim yapmışlardı. Baya da güzeldi. İnsan tekrardan bekliyor. 150.000 biriktirdim. Yılbaşında falan indirim yaparlarsa bütün karakterleri tamamlıcam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatör indirimi her yeni sezonda yapılıyor. Şu an yeni sezon başlayalı 2 hafta oldu. Yani 2.5 ay beklemelisin ya da şimdiki renownlar ile almalısın.

Kasdettiğin, tüm operatörlere belli bir süre için indirim ise onu bilmiyorum. Ama her sezon başında eskiden yeniye doğru 4-5 tane operatörde 5 bin renown fiyat aşağı düşüyor. Ayrıca gecen yılbaşında hediye paket vermişlerdi. O paketten de 25 binlik herhangi bir operatör çıkıyordu.

150k ile hepsi açılamıyor mu zaten :O

Düzenleme: Enter'a bastığım anda Season Pass operatörleri geldi aklıma, pardon.

Tabi 150K tüm operatörler alinmaz da 😁😁) Bende 32 tanesi açık, geri kalanları indirimlerle kompile tamamlamayı planlıyordum.

135 Seviyedeyim. Dereceli oynamak isteyen ekleyebilir. Kanser kitlesinden degilseniz tabi😁😁
Nick : X0FLuX

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı