Rainbow Six Siege ortamı nasıl?

Haklı mı, haksız mı?

• Oy verenlerin toplamı
    68
Toxic oyuncu olmayan ünlü ve multiplayer olan bir oyun söylersen sana sonuna kadar hak vereceğim. Ünlü olmasına bile artık gerek kalmıyor. Her oyunda karşınıza çıkar. Önemli olan ne kadar olduğudur.

Hile, toxic her online oyunda var. Ama eğer karşılaştırmayı CS:GO vs R6S yapacak isek tüm bu olumsuzluklar ile daha çok başa çıkabilen R6S' dir. Toxic oyuncudan 5 kişi girersen oyuna kurtulabilirsin. Hile gerçekten nadir çıkıyor karşıma ve banlananları canlı olarak görüyorum. O arkadaşın yazdıklarında haklı ve haksız olduğu yerler var. Haklı olduğu yer hile ve toxic oyuncuların olması. Haksız olduğu yer ise bunu CS:GO ile aynı derecede olarak görmesi.

Toxic oyuncu olmayan ünlü ve multiplayer olan bir oyun söylersen sana sonuna kadar hak vereceğim. Ünlü olmasına bile artık gerek kalmıyor. Her oyunda karşınıza çıkar. Önemli olan ne kadar olduğudur.
Ben asla toxic kitlesi var olmayan bir oyun var demedim, yok da zaten. Ben sadece bu oyunda da toxic var dedim. Arkadaş karalama yaptığımı ve oyunda toxic'le hiç karşılaşmadığını söyledi.

R6S alınır mı konularındaki @nih isimli arkadaşın Rainbow Six Siege oyunu hakkında yaptığı yorumlar:
Amacım kızdırmak değil. Sadece haklı mı haksız mı oylaması yapmak.

Eki Görüntüle 643994

Eki Görüntüle 643996

Doğru, 250 saatim var hepsi geldi ve bıktırdı. Para verip oyun alıyorsunuz diye gerçekten elit ortam beklemeyin, ruslar için çok kolay ve hepsi toxic. Ruslar kadar oyun oynamayı beceremeyen millet görmedim.
Bu yüzden dünyanın en iyi oyuncu takımları rusyadan çıkıyor, cahilliğin zirvesi kardeşim tebrik ettim.

Bu yüzden dünyanın en iyi oyuncu takımları rusyadan çıkıyor, cahilliğin zirvesi kardeşim tebrik ettim.
Sen kimsin de benim cahilliğimden bahsediyorsun? Oyuncu takımı diye bir şey mi var kendin ne yazdığını bilmiyorsun. Bu milletin 1000 tanesinden en fazla 5 tane başarılıdır. Ve toxic hepsi. S1mple nasıl ağlıyor, peek yiyince. Cahil falan dediğin saçma daha dün katılmışsın, Kurallar şuradan kurallara bak. Rusya ülke ismi büyük yazılır.

Senin cahilliğinden bahsetmek için birisi olmam gerektiğini bilmiyordum. Ne yazdığımı gayet iyi biliyorum, öncelikle kendi yazdıklarını gözden geçirmeni tavsiye ederim. Başka insanları toxic ilan ederek ve insanların yaptığı hatalara yönelip köpürmenden gayet açık bir şekilde tipik bir toxic olduğun anlaşılıyor. Zevk alamadığın bir oyunu 250 saat oynayıp bıkman beni şaşırtmadı beceremediğini farkedince bırakman gayet normal. Başka milletleri eleştirme işini de gayet iyi yapıyorsun önce dönüp kendi milletimize bakman lazım. S1mple dediğin adamın ağlayıp toxic olması onu oynamayı beceremeyen birisi yapmıyor ve dünyanın en iyi oyuncularından birisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bak yine başkalarını eleştirme peşindesin. Kurallara bakmam gereken yeri gösterip konu dışı yaptığım yanlışı vurguladığın için teşekkür ederim bir dahakine yazım yanlışı yapmamak için dikkat ederim ve geçen gün buraya katılmamla cahilliği nasıl bağdaştırdığını bir türlü anlamış değilim. En içten saygılarımla...

Senin cahilliğinden bahsetmek için birisi olmam gerektiğini bilmiyordum. Ne yazdığımı gayet iyi biliyorum, öncelikle kendi yazdıklarını gözden geçirmeni tavsiye ederim. Başka insanları toxic ilan ederek ve insanların yaptığı hatalara yönelip köpürmenden gayet açık bir şekilde tipik bir toxic olduğun anlaşılıyor. Zevk alamadığın bir oyunu 250 saat oynayıp bıkman beni şaşırtmadı beceremediğini farkedince bırakman gayet normal. Başka milletleri eleştirme işini de gayet iyi yapıyorsun önce dönüp kendi milletimize bakman lazım. S1mple dediğin adamın ağlayıp toxic olması onu oynamayı beceremeyen birisi yapmıyor ve dünyanın en iyi oyuncularından birisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bak yine başkalarını eleştirme peşindesin. Kurallara bakmam gereken yeri gösterip konu dışı yaptığım yanlışı vurguladığın için teşekkür ederim bir dahakine yazım yanlışı yapmamak için dikkat ederim. En içten saygılarımla...

Öyle ölmez, füze at.

Sen kimsin de benim cahilliğimden bahsediyorsun? Oyuncu takımı diye bir şey mi var kendin ne yazdığını bilmiyorsun. Bu milletin 1000 tanesinden en fazla 5 tane başarılıdır. Ve toxic hepsi. S1mple nasıl ağlıyor, peek yiyince. Cahil falan dediğin saçma daha dün katılmışsın, Kurallar şuradan kurallara bak. Rusya ülke ismi büyük yazılır.
Senin cahilliğinden bahsetmek için birisi olmam gerektiğini bilmiyordum. Ne yazdığımı gayet iyi biliyorum, öncelikle kendi yazdıklarını gözden geçirmeni tavsiye ederim. Başka insanları toxic ilan ederek ve insanların yaptığı hatalara yönelip köpürmenden gayet açık bir şekilde tipik bir toxic olduğun anlaşılıyor. Zevk alamadığın bir oyunu 250 saat oynayıp bıkman beni şaşırtmadı beceremediğini farkedince bırakman gayet normal. Başka milletleri eleştirme işini de gayet iyi yapıyorsun önce dönüp kendi milletimize bakman lazım. S1mple dediğin adamın ağlayıp toxic olması onu oynamayı beceremeyen birisi yapmıyor ve dünyanın en iyi oyuncularından birisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bak yine başkalarını eleştirme peşindesin. Kurallara bakmam gereken yeri gösterip konu dışı yaptığım yanlışı vurguladığın için teşekkür ederim bir dahakine yazım yanlışı yapmamak için dikkat ederim. En içten saygılarımla...

250 saatte bıktığımı kim söylüyor? Element uydurma bir yerlerden. Benim oynayışımı nereden biliyon? Beceremediğim oyunu da o kadar oynamam o silver mantığı, insanları kanser ederler ve buna da devam ederler. Çoğu kimse gibi ben de diyorum ve devam edicem. Rus oyuncular= Lol Türkiye Serverın içinde olan feed yapanlar...

Geri
Yukarı