Rainbow Six Siege Starter Edition kaldığı yerden devam ediyor mu?

Batuhan Deveci

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an Rainbow Six Siege 2 günlük ücretsiz. Ben daha önce de oynamıştım aynı şekilde şimdi yine oynadım. 9-10 tane operatör açtım silah eklentileri vs. Ama benim oynadığım Standart Edition'du. Ben şimdi Starter versiyonunu alsam yine kaldığım yerden devam eder miyim yoksa sıfırlanır mı?

Büyük ihtimal devam edecektir. Sıfırlanacağını sanmıyorum.
Genellikle süreli ücretsiz sunulan oyunlarda, satın aldığınızda kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.
Şu an zaten 13 TL olması lazım, almanızı tavsiye ederim.

Ancak alacağınız ürün Starter Edition olacağı için, küçük bir ihtimal sıfırlanma ihtimali de var. :)

Zaten daha önceki ücretsiz hafta sonunda da indirmiştim ve silmiştim. Bu sefer yine indirdim kaldığım yerden tekrar devam ettim. Ama Starter Edition'da ne olur bilmiyorum. Zaten indirimi de bitti. Tekrar indirime girince Standart Edition'u alacağım. Teşekkürler.

İndirim var şu an fakat Starter Edition pakedi sizi kısıtlayabilir. Açtığınız 9-10 operatörü de Starter ile kısa bir sürede açmak mümkün değil çünkü.

Eğer kaldığım yerden devam edeceksem alacağım. Şu an indirimde zaten. Ayrıca bildiğim kadarıyla Starterda başlangıçta 2 operatör ve 600 kredi veriyormuş. Eğer yine verecekse ve aynı operatörler ve seviyem ile sıfırlanmadan devam edeceksem alacağım. Bilgisi olan var mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı