RAM Nasıl Takılır?

Fettahizm

Decapat
Arkadaşlar net üzerinden, RAM almayı düşünüyorum ama bilgisayar parçalarını söküp takmak gibi şeyleri hiç yapmadım. Sizce alsam yapabilir miyim? Ve USP girişli RAM var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve USP girişli RAM var mı?
USP derken sanırım USB'yi kastettiniz. Hayır, öyle bir şey yok.
Evet, kendiniz de takabilirsiniz çok basit bir işlem biraz dikkat gerektirir tabii ki tüm parçalar için geçerli.
Örnek;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ramlari bu slota kıskaç'larını açarak yerleştirebilirsin.

Dosya Ekleri

• 2cf6846673203d0c2c0cbcc3d7919f38.jpg
    2cf6846673203d0c2c0cbcc3d7919f38.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar net üzerinden, RAM almayı düşünüyorum ama bilgisayar parçalarını söküp takmak gibi şeyleri hiç yapmadım. Sizce alsam yapabilir miyim? Ve USP girişli RAM var mı?

RAM slotunda kenarlarında iki adet çene bulunur, birisi sabit diğeri hareketlidir. Hareketli olanı açıp RAM'i uygun açıyla slota taktığınız sürece gayet basit bir işlem. Tek bir video izlemekle öğrenebilirsin :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reis iyi hoşta anakartı nasıl çıkarıcam :)
RAM slotunda kenarlarında iki adet çene bulunur, birisi sabit diğeri hareketlidir. Hareketli olanı açıp RAM'i uygun açıyla slota taktığınız sürece gayet basit bir işlem. Tek bir video izlemekle öğrenebilirsin :)

Video çokta kendime güvenemiyorum :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı