Ramazanda spor planı nasıl olmalı?

Sıkıntı olmaz hocam gece protein tozu içmek belki sindirimi zorlaştırır o kadar ama istersen 11-12 gibide olur.
Hocam supplement hakkında bilginiz varmı soru soracağım hiq dan zma ve omega 3 sipariş geçecektim omega 3 stok bitmiş başka bir ürün almak istiyorum stok yenilenince onuda alırım hangi vitamini önerirsiniz veya omega 3 ve zma dışında gerekli vitaminler varmıdır

Hocam supplement hakkında bilginiz varmı soru soracağım hiq dan zma ve omega 3 sipariş geçecektim omega 3 stok bitmiş başka bir ürün almak istiyorum stok yenilenince onuda alırım hangi vitamini önerirsiniz veya omega 3 ve zma dışında gerekli vitaminler varmıdır
Multi vitamin tercih edebilirsin.

Kreatin tamamen kes, protein tozunu sahurda al, iftardan sonra antreman yap ve iftardan sonra sahura kadar yemek ye. Eksik kalorileri tamamlamak zor olacak. Sahurda basit karb. da alabilirsin. Sahuru 1000-1300 kalori ile kapatman lazım en kötü ihtimalle.
Hocam 175 60 kg yim , almam gereken kalorinin 500 üzerini alabiliyorum , protein değerinide tam alabiliyorum. Sorum şu Ramazanda kilo alınmaz diyenleri duydum fakat almam gereken değerleri alınca kilo alır mıyım rahatça ?

Hocam 175 60 kg yim , almam gereken kalorinin 500 üzerini alabiliyorum , protein değerinide tam alabiliyorum. Sorum şu Ramazanda kilo alınmaz diyenleri duydum fakat almam gereken değerleri alınca kilo alır mıyım rahatça ?
Tabi ki alman gerekenleri alınca kilo alırsın. Bunun ramazan ile bir alakası yok. Sen yeterli kaloriyi alırsan kilo alırsın.

Geri
Yukarı