Rampage Drop Plus vs Fury X

CordinX

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam;
2,5 yıl civarı "drop" kullanan biriyim. Aklınıza gelebilecek her yerde (evde, arabada, otobüs seyahatinde vb.) kullandım.
Yıprandı ve yeni bir kulaklık alacağım. Kafamda yine "drop" almak vardı çünkü çok memnunum fakat "drop Plus" ve "Fury X'te dikkatimi çekti.
Arada bir farklılık iyidir diye üşünüyorum. Bu yüzden "drop Plus" ve "Fury X" arasındayım.

"Drop Plus", "drop"'un üstüne konulmuş hali ve açıkçası dikkatimi ilk o çekti.

"Fury X'te farklılık açısından denemek istediğim bir model.

Kulaklıkları kullanan ya da çevresinde kullanmış kişilerden ("performans" + "ses kalitesi + bass") tavsiye bekliyorum, teşekkürler... :))
( Fiyatlar belli. Aldım mı minimum 1-2 yıl kullanmalıyım + genel kullanım :) )

Son düzenleme:
Dostlar selam;
2,5 yıl civarı "drop" kullanan biriyim. Aklınıza gelebilecek her yerde (evde, arabada, otobüs seyahatinde vb.) kullandım.
Yıprandı ve yeni bir kulaklık alacağım. Kafamda yine "drop" almak vardı çünkü çok memnunum fakat "drop Plus" ve "Fury X'te dikkatimi çekti.
Arada bir farklılık iyidir diye üşünüyorum. Bu yüzden "drop Plus" ve "Fury X" arasındayım.

Kulaklıkları kullanan ya da çevresinde kullanmış kişilerden ("performans" + "ses kalitesi + bass") tavsiye bekliyorum, teşekkürler... :))
( Fiyatlar belli. Aldım mı minimum 1-2 yıl kullanmalıyım :) )
Neden rampage istiyorsunuz hocam başka marka olmaz mı?

Dostlar selam;

( Fiyatlar belli. Aldım mı minimum 1-2 yıl kullanmalıyım :) )
Drop Plus'ı 2021'in başından beri kullanıyorum. Fury X tercih et Wireless olduğu için.

Neden rampage istiyorsunuz hocam başka marka olmaz mı?
Farklı markalar ve modeller de denedim zamanında.
Rampage olarak bakmıyorum aslında hoşuma giden bu modeller oldu.

Drop Plus'ı 2021'in başından beri kullanıyorum. Fury X tercih et Wireless olduğu için.
Sadece wireless için değil. Wireless sadece farklılık için dikkatimi çekti. Ana hedefim performans ve ses kalitesi + bass...

Yeni konular

Geri
Yukarı