Rampage Drop Plus vs Rampage Fury X

Bütçe
300
Selamlar, yazılanlara hızlıca bir göz gezdirdim ama ürünlerin adlarından kafam karıştı.
Fury X in Aliexpress modelinde kablolu ve kablosuz seçenkeleri var sanırım arasında kablo dışında fark var mı?
Hangi ürünü almamı tavsiye edersiniz?
Fury X (kablolu)
Fury X (kablosuz)
Drop Plus.
Tabii Aliexpress verisyonları olarak?

Selamlar, yazılanlara hızlıca bir göz gezdirdim ama ürünlerin adlarından kafam karıştı.
Fury X in Aliexpress modelinde kablolu ve kablosuz seçenkeleri var sanırım arasında kablo dışında fark var mı?
Hangi ürünü almamı tavsiye edersiniz?
Fury X (kablolu)
Fury X (kablosuz)
Drop Plus.
Tabii Aliexpress verisyonları olarak?
Bütçen ne kadar?

Ben Rampage Fury X urununu aldım umarım bekledığım performansı alırım ve bır sorum olacak internet modemının 2.4 GHz frekansı wırıleesı etkılermı ses kesılmesı vs.

Dosya Ekleri

• fury x.jpg
    fury x.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Ben Rampage Fury X urununu aldım umarım bekledığım performansı alırım ve bır sorum olacak internet modemının 2.4 GHz frekansı wırıleesı etkılermı ses kesılmesı vs.
Modem odandaysa sorun olabilir. Fury X'i arka porta Wireless adaptör kullanıyorsan onu da ön porta takıp kanal ayarlaması yaparsan sorun olmaz muhtemelen.

Modem odandaysa sorun olabilir. Fury X'i arka porta Wireless adaptör kullanıyorsan onu da ön porta takıp kanal ayarlaması yaparsan sorun olmaz muhtemelen.

Fury X elıme ulaştı ınternette çok cıddı çöküş oldu kulaklığın Wireless adaptörünü 2.4 GHz frekansını değiştirebilir miyim lütfen yardımcı ol (kulaklığı kablolu kullanmak ıstemıyorum)

Geri
Yukarı