Rampage Fury Z Nasıldır?

25 ms gecikme var, allah alanların yardımcısı olsun...
Açıkçası fark edilmeyen bir değer. Ben asla hissetmiyorum. Ayrıca ben gecikme testi yaptığımda 13.34 ms çıktı. Diğer fareleri de denedim sitede ve Rtings'teki ile aynı sonuçları verdi.

Hocam testi hangi platformda yaptınız, benim Pugio II'yi de test edeyim. Ekipmanlar olmadan yapılan sonuç sağlıklı mıdır sizce?
HTML/JavaScript mouse input performance tests

Bu site mouse´ların ms´lerini ölçüyor. Sitedeki beyaz kısımda mouse´unuzu hareket ettirmeniz yeterli. Orada Delta yazan kısım anladığım kadarıyla ms´i gösteriyor. Fury Z de 13.34 ms, VPU da 5 ms, XM1 de ise 6 ms, Mz1 de 7 ms, Gm41 de 7 ms´lik sonuçlar aldık.

Click latency ölçmüyor yalnız o site hocam, sadece sensörün delay'ını ölçüyor. Sensörde de delay olmasın bir zahmet, yıl 2022. Ha farede hissedebileceğiniz bir click latency olacağını da zannetmiyorum, o ayrı.

Şimdilik iyi gözüküyor Fury Z ama resimlerde hep scroll dandik durmuş, hiç denemediğim için bir şey söylemem doğru olmaz ama kuşkulandırdı biraz. Fiyatına değer mi bilmiyorum fakat 750TL'ye de daha iyi bir kablosuz fare yok sanırım.

Açıkçası fark edilmeyen bir değer. Ben asla hissetmiyorum. Ayrıca ben gecikme testi yaptığımda 13.34 ms çıktı. Diğer fareleri de denedim sitede ve Rtings'teki ile aynı sonuçları verdi.
Merhabalar hocam. Ürün hakkında güncel fikirleriniz nedir? Memnun musunuz? Almayı düşünüyorum da fakat şuan 830 TL. Değer mi sizce?

Merhabalar hocam. Ürün hakkında güncel fikirleriniz nedir? Memnun musunuz? Almayı düşünüyorum da fakat şuan 830 TL. Değer mi sizce?
Hâla alınabilir bir ürün. Aktif olarak kullanıyorum. Kesinlikle öneririm. Shape olsun, sensör, switch olsun gayet memnunum.

Tasarımı çok güzel ama malzeme kalitesi ve özellik olarak bence fiyatını haketmiyor. Ben olsam bunu alırdım:
@Samotne Ciasteczka

Aynen öyle hocam bende katılıyorum size bu fiyat aralığında, daha güzel fareler var.

Fareyi aldım, gecikme yok diyen arkadaşa selam söylüyorum. Gecikmenin Allahı var çünkü... Uygun fiyata mouse alacaklara basilisk x hyperspeed'i tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220808_144206.jpg
    IMG_20220808_144206.jpg
    275,4 KB · Görüntüleme: 114
Fareler arasında geçiş yapıp denedim, gecikme var. 800 TL'ye alınmaz değil ama basilisk x - g305 varken tercih etmezdim. Kablo takıntısı olmayanlar viper mini alıp geçsin. 800 TL'ye pwnage ergo wireless vardı ama zam gelmiş.

Geri
Yukarı