Rampage, Gamepower için ön yargınızı kırın!

Agalar ürün aslında şöyle olur her zaman ekmeğine göre köfte alırsın. Genelde Rampage ürünleri falan ucuz olur ve fiyatına göre performans alırsın. Paran yoktur idare etsin diye alırsın bir sorun yoktur. Ama sen gidip bunu alırsan 700 liraya SteelSeries, Logitech kulaklıklar varken o zaman yanlış yapmış olursun. (Daha detaylı olarak tekrar yazdım)

Deforme olmayacak, dayanıklı ürünlere yedek parça gerekmez. Ben öyle ürünleri önereceğim zaten.
Garantilerini bilemiyorum.
Deforme olmayan ürün yok. Bu markaların ürünleri aynı yıl hızlı şekilde deforme oluyor. Yedek parça bulma olayı zaten zor. İlla deforme olması şart değil yanlışlıkla zarar verdiğin parçayı değiştirmek istediğin zamanda aynı durum oluşuyor. Kaliteli markalarda deforme süresi daha uzun ve yedek parça daha rahat bulunabiliyor. Yanlış anlamayın anlıyorum maddi durum kaynaklı ancak bu biraz kendini avutmak oluyor.

Her ürünü kötü değil tabii ama aslında kendi ürünleri de değil zaten, E900 Pro güzel bir kulaklık (Rampage Drop Plus) ama yurt dışından getirip marka bastıkları için markaya olumlu bakamıyorum, zaten çoğu ürünü iyi değil, Rampage ben de kullandım zamanında ve hiçbir ürününden memnun kalmadım, düşük bütçeyle bunları alana kadar biraz daha para biriktirip kaliteli bir markanın giriş seviyesi bir ürününü almak daha mantıklı, tabii kaliteli markaların da kötü ürünleri olabiliyor, araştırıp bakmak lazım.

Farkına vardığım kadarıyla Technopat Sosyal üzerinde bir ezbercilik ve marka takıntısı söz konusu, İyi ve kaliteli Rampage ve Gampower ürünlerini öneremez hale geldik.

Ön yargılarımızı kıralım! Markaya göre değil ürüne göre yorum yapalım.

Örneğin;
Gamepower Warlock compact çok kötü bir klavye ama Calypso gayet başarılı ve kaliteli bir klavye.

Örneğin;
Rampage Comfort iğrenç bir kulaklık, ancak Rampage Drop Plus veya RH1 Hectora gayet başarılı.

Her markanın, düzgün ürünleri vardır. Lütfen artık markaya değil ürüne göre yorum yapalım.

Bundan önce linç yememek için ben dahil birçok arkadaşım Rampage, Gamepower önermiyordu ancak artık vakit geldi.

Markaya göre değil, ürüne göre inceleme vakti Technopat :)
Bundan sonra beğendiğim ürünleri atacağım, beğenilen markaları değil. Siz de bana katılın lütfen.

Acaba ne zaman şöyle bir konu açılır diye bekliyordum. Hocam tamamen haklısınız. 4 seneye yakın Rampage'nin bazı ürünlerini kullandım bazısı sıkıntı çıkarttı bazısı çıkartmadı.

Frisby HX-7 Pro kulaklık aldım gayet memnunum. Adamlar hiç ürünlerini kullanmadığı markayı internetten saçma sapan bilgiler ile linçliyor.

Frisby kasa var PSU'suda Frisby hani patlıyordu? 3.5 yıl oldu! 🙂
Sizin PSU patlamadıysa artık o zaman markanın adını tüm kullanıcılar adına temize çıkarabiliriz.

Hayır var, markayı araştırmaya devam ediyorum.
Konu yanlış anlaşılma yüzünden kapatıldı ve geri açıldı.

2. Linkteki Gamepower'ın bir ürününün aynısı biraz daha araştır. Öyle gel!

Geri
Yukarı