Rampage, Gamepower için ön yargınızı kırın!

Şimdi o işler biraz karışık bütçe varsa asla alımaz Rampage Gamepower ama mesela adamın 80 lira 60 lira bütçesi vardır 2 3 ay idare edeyim yeter diyordur Rampage falan alsın sorun yok.

Hayır var, markayı araştırmaya devam ediyorum.
Hocam sizden ricam bir daha @Yener K. abiyi etiketleme. Etiketliyorsun hemen bir kaç kişi mesaj atıyor bam hemen konu kilitleniyor. (!)

İroni yaptım @Yener K. abi üstüne alınma sakın. Sadece şaka yaptım.

Gerçekten haklısınız. Bir bilgisi olmayıp sadece etrafta görüp burada marka linçleyenler artmaya başladı. Her markanın illaki iyi ve kötü modelleri olacaktır. Aralarından iyiyi seçmek önemli.

Bende Rampage Miracle X5 var, bilgisayardan bir dizi izlerken konuşma sesi anlık olarak boğuk geliyor. Evet yani ön yargı konusunda haklısın kardeşim. Ön yargı çok. Bu boğuk sebebi benden olabilir, aldığım yerden olabilir veya kargo sırasında çarpmış olabilir veya benim kulağımdan olabilir ben normalde işitme engelliyim işitme cihazı üstüne takıyorum normal cihaz olmadan kulaklıkla duyum aşırı az alıyorum. Ön yargı konusunda kesinlikle katılıyorum.

Valla artık "kaliteli markadır" denilen markalardan alışveriş yapacağımı sanmıyorum. HP H360G aldım her yerde önerdiler 2 hafta sonra bozuldu.

Geri
Yukarı