Satılık Rampage SN-RW6 RAPTOR 7.1 kulaklık

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Fiyat olarak 120 TL düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam, 1 yıldan daha fazla garantisi var. kutu ve fatura mevcut. Gebze içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına ise havale sonrası kargo yapabilirim. Referanslarım mevcuttur.
IMG_20200222_221428.jpg

IMG_20200222_221530.jpg

Ayrıca elimde, Rampage Rapido Oyuncu klavyesi ve Rampage SMX-R1 oyuncu faresi var. Toplu bir şekilde almak isteyen olursa, 220 TL'ye verebilirim.

Son düzenleme:
Konuyu baltalamak istemem. Sonuçta serbest piyasa fakat 0'ı 200₺'e bulunabiliyor.

Konuyu baltalamak istemem. Sonuçta serbest piyasa fakat 0'ı 200₺'e bulunabiliyor.

Peki ne kadar güvenli? Outlet falan veriliyor olabilir. Zaten çok kullanmadığım için fiyat böyle. Hani hoparlör kullandım sürekli. Arkadaşlarımla beraber oyun oynarken 1 saatliğine taktım. Zaten pazarlık var diye belirttim :)

Peki ne kadar güvenli? Outlet falan veriliyor olabilir. Zaten çok kullanmadığım için fiyat böyle. Hani hoparlör kullandım sürekli. Arkadaşlarımla beraber oyun oynarken 1 saatliğine taktım. Zaten pazarlık var diye belirttim :)
14 gün içerisinde kayıtsız şartsız iade ediliyor. Para iadesini Hepsiburada size yapıyor Hepsiburada alıyor satıcıdan. Gayet de güvenilir. Sonuçta burası da internetten alışveriş. Orası da internetten alışveriş. Daha uygun bir fiyat olsaydı ben alırdım çünkü kulaklığa ihtiyacım var. Size iyi satışlar dilerim :)

14 gün içerisinde kayıtsız şartsız iade ediliyor. Para iadesini Hepsiburada size yapıyor Hepsiburada alıyor satıcıdan. Gayet de güvenilir. Sonuçta burası da internetten alışveriş. Orası da internetten alışveriş. Daha uygun bir fiyat olsaydı ben alırdım çünkü kulaklığa ihtiyacım var. Size iyi satışlar dilerim :)
Düşündüğünüz bir fiyat var mı? Belki anlaşabiliriz.
Fiyat güncellendi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı