Rampage V900-S direksiyon seti alınır mı?

Yer
S.H.I.E.L.D.
Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta da belirttiğim üzere Rampage V900-S direksiyon seti alınır mı? Şu anda 642 Türk lirasına bulunabilmekte fiyatına göre iyi olduğunu ve bu fiyata 900 derece dönebilen başka bir direksiyon bulunmadığından fiyat performans bir direksiyon seti olarak görüyorum. Sizce alınır mı? Artı ve eksileri ne olur? Hem bilgisayarda hem de PlayStation 4'de kullanmayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar ETS 2, Forza Horizon 4 ve asetto Corsa gibi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,
Başlıkta da belirttiğim üzere Rampage V900-S direksiyon seti alınır mı? Şu anda 642 Türk lirasına bulunabilmekte fiyatına göre iyi olduğunu ve bu fiyata 900 derece dönebilen başka bir direksiyon bulunmadığından fiyat performans bir direksiyon seti olarak görüyorum. Sizce alınır mı? Artı ve eksileri ne olur? Hem bilgisayarda hem de PlayStation 4'de kullanmayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar ETS 2, Forza Horizon 4 ve asetto Corsa gibi oyunlar.
Yanlış bilmiyorsam Forza Horizon 4 her kontrolcüyü desteklemiyor. Desteklenen cihaz listesi varsa ona bir bakın.

Bence de f/p bir ürün ama debriyaj pedali yok galiba. Onu sorun etmem diyorsan alınır. Bende 180 derece direksiyon var ama ETS 2 ve Assetto Corsa'da zevk alamıyorum. F1 oynarken zevkli sadece. O yüzden 900 derece ETS 2 ve Assetto için gayet iyi olur.
Aynı şekilde düşünüyorum debriyaj ve vitesin olmaması çok büyük sorun değil.
Yanlış bilmiyorsam Forza Horizon 4 her kontrolcüyü desteklemiyor. Desteklenen cihaz listesi varsa ona bir bakın.
Yaptığım araştırmalara göre ve izlediğim videolarda kullandığını söyleyenler vardı.Yüksek bir ihtimalle çalışıyordur.
Force Feedback yok. İkinci el G27 öneririm.
Titreşim özelliği var yaptığım araştırmalara göre.2. el istemiyorum hem bulunduğum yerde satan bir dükkan yada satışa çıkarılan internet sitelerinde bir ilan yok.Görmeden,denemeden ve yüz yüze görüşmeden almak istemiyorum bu şekilde çok fazla dolandırılan insan var pek güvenemiyorum.

Bende almayı düşünüyorum, kesin olarak çalışıp çalışmadığını nerden öğrenebiliriz.
Biraz daha beklemeliyiz şu anda ürün daha çok yeni.Bir kaç güne YouTube de incelemeleri ve oyunlarda deneyimleyen insanlar çıkar büyük ihtimalle.Şu anda çok fazla inceleyen kişi yok inceleyenlerin ise ya profesyonel değil yada çok yetersiz.Ama büyük ihtimalle çalışıyordur Forza da çünkü izlediğim bir inceleme videosunun yorumlarında bir kişi Forza da kullanabildiğinden bahsetmiş.

Titreşim özelliği var yaptığım araştırmalara göre.2. el istemiyorum hem bulunduğum yerde satan bir dükkan yada satışa çıkarılan internet sitelerinde bir ilan yok.Görmeden,denemeden ve yüz yüze görüşmeden almak istemiyorum bu şekilde çok fazla dolandırılan insan var pek güvenemiyorum.
Force Feedback sadece titreşim değil. Araba duruyorken tam sağ yaptığınızda nasıl direksiyon dönmüyor duruyorsa en sağda oyunda aynı işlemi yaptığınızda direksiyon kendini o şekilde tutuyor. Yola göre çevirme kolaylığı ayarlıyor çok iyi bir his veriyor.

Geri
Yukarı