Rap dinleyenleri ergen olarak görenler

• Konuyu başlatan Norm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 7B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kaç kişiye yaşamak öldürür parçasını dinlettim çoğu sevdi ama anlamadı :D Kelimeleri Pop müzikten daha hızlı söylediği için çoğu kelimeyi yanlış söyledi KingSize kelimesini Bir Pide olarak anlayan bile var :D

RAP'e laf söyleyenlere kızıyorsunuz ama siz de arabesk rape laf söyleyerek aynısını yapıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine de dalga geçilmemesi gerekiyor

Sahsen ben rap müzigi pek sevmem. Ama her ne kadar disardan baktigin zaman anlamsiz görünse dahi bence bir baskaldiris müzigidir rap.
Sözlerine bakarsaniz genelde isyan ve baskaldiris vardir rap müzikte.

Ama bana her zaman sadece notasiz hizli konusmadan ileri gitmeyen bir müzik tarzi gibi geliyor.
Tabii ki zevkler ve renkler tartisilmaz. :sinsi:

Rap müzigin sadece ergenlerin dinledigi teorisi bence yanlis. Herkes dinliyor...

Eskiden ölümüne dinlememe rağmen bence de Türkçe Rap ergen müziğidir. 20+'da anlarsınız. Ergence gelmeye başlıyor.

Bizim millette harbiden sorun var ya harbiden sorun var. İlla kendi dedikleri olacak, herkes kendisinin sevdiği şeyi sevecek falan. Sevmeyene hemen kulp takmaca falan... Ben ne rap ne pop müziği dinlerim. Ben sadece türk sanat müziği dinlerim ama diğer müzik türlerine de saygı duyarım. İşte herkesin böyle olması gerekiyor.

Bu arada rap müzigin kötü örnekleride var...
Adanali psikopat birkac gencin yaptigi bir calismayi paylasayim...

Uyari : Küfür Icerir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı