Rap parçam nasıl olmuş?

Mix mastering daha iyi olabilirmiş sanki, daha doğrusu Beat'de Bass'lar en azından bana dinlerken biraz lezzetsiz ve kulağı yorucu hissettirdi, belki de kulaklığım ile yada Beat ile alakalıdır bilemiyorum. Bir de geriyeeeeee, aaaaaaa gibi yerlerde sesleri çıkartırken (dinleyici olduğum için farklı müzisyen terimleri vardır, bilemediğim için bu şekilde yazıyorum) bence potansiyelinin altında kalmışsınız, daha fazlasını yapacak yetenek var kesinlikle hissediliyor. Güncel piyasadaki malum isimlere göre çok daha gerçek rap, Flow'lar kulağa güzel geliyor.

Mix mastering daha iyi olabilirmiş sanki, daha doğrusu Beat'de Bass'lar en azından bana dinlerken biraz lezzetsiz ve kulağı yorucu hissettirdi, belki de kulaklığım ile alakalıdır bilemiyorum. Bir de geriyeeeeee, aaaaaaa gibi yerlerde sesleri çıkartırken (dinleyici olduğum için farklı müzisyen terimleri vardır, bilemediğim için bu şekilde yazıyorum) bence potansiyelinin altında kalmışsınız, daha fazlasını yapacak yetenek var kesinlikle hissediliyor. Güncel piyasadaki malum isimlere göre çok daha gerçek rap, Flow'lar kulağa güzel geliyor.
Teşekkürler, açıkçası mix ve mastering alanları bir mühendislik alanı, böyle bir iddiam asla yok kendimce mix mastering yapmaya çalışıyorum ona mix mastering denirse :) Yorumunuzu dikkate alacağım...

Baya iyi bu arada, Prestij parçanı da baya beğendim, sözlerin daha anlaşılır olması için açıklamaya ekleme şansın varsa güzel olur. Bir de şarkılarını podcast yoluyla, en azından gören falan olur, benim gibi dinlemek isteyen de vardır.

Merhabalar, 2013 yılından beridir amatör olarak rap yapmaktayım. Son çıkan parçamı sizin olumlu ve olumsuz yorumlarınıza sunuyorum. İyi dinlemeler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim fikrime göre bir profesyonelle çalışırsanız çok daha gelişebilirsiniz ve açıklarınızı kapatabilirsiniz. Ama yine de güzel olmuş elinize sağlık.

Baya iyi bu arada, Prestij parçanı da baya beğendim, sözlerin daha anlaşılır olması için açıklamaya ekleme şansın varsa güzel olur. Bir de şarkılarını podcast yoluyla, en azından gören falan olur, benim gibi dinlemek isteyen de vardır.
Size ve herkese değerli yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Podcast yolundan kastınız nedir orayı pek anlayamadım.

Merhabalar, 2013 yılından beridir amatör olarak rap yapmaktayım. Son çıkan parçamı sizin olumlu ve olumsuz yorumlarınıza sunuyorum. İyi dinlemeler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
%0 Skürt
%0 Gucci
%0 Prada

Aşırı iyi :D

Size ve herkese değerli yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Podcast yolundan kastınız nedir orayı pek anlayamadım.

Şöyle, şarkıyı bildiğime göre bir şirket yoluyla Spotify'a ekliyorsunuz. Diyelim bir şirket vs. bulamadınız, çoğu sanatçının kenidisinin yüklemediği şarkılarını, dinleyiciler podcast şeklinde ekleniyorlar. Sizde öyle yapabilirsiniz.

Örnek:
1650750846520.png

Olumlu yönü giriş müziği ve arkada ki devamı çok iyi, konuşurken takılmaman çok iyi, sözlerin dizilimi güzel denebilir.

Olumsuz
Arkadaki şarkıyı duyunca insan ceza gibi çat çat hızlı döktürmeni bekliyor
sesinle biraz fazla oynamışsın gibi geldi
arkada ki resimin uyumu olmamış
cümlelerin sonunda ki o "sonuna kadaaağr" gibi sözcükler pek uymamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı