Rat tespit etme

RememberMe

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bugün e-postama aşağıdaki birinden mesaj geldi rat aracılığıyla beni izliyormuş.
I seen everything - mu.......
SY
Someone You <[email protected]>
18.05.2019 (Cmt) 04:30
Gereksiz E-posta
Kime:
[email protected];
Hey!

I know your pass is: m........

I infected you with my private malware, (RAT) / (Remote Administration Tool), a few months back when you visited some website where my iframe was placed and since then, I have been observing your actions.
The malware gave me full access and control over your system, meaning, I can see everything on your screen, turn on your camera or microphone and you won't even notice about it.

I have also access to all your contacts, private pictures, videos, everything!
I MADE A VIDEO showing you (through your webcam) STATISFYING YOURSELF!
You good a very good taste! Hahaha..
I can send this video to all your contacts (email, social network) and publish all your private data everywhere!

Only you can prevent me from doing this!

To stop me, transfer exactly 1000$ with the current bitcoin (BTC) price to my bitcoin address.
I think it's a very good price compared to the damage and hell it can bring into your life!
If you don't know how to get bitcoin, Google - "How to buy Bitcoin".
The wallet you can create here: www.login.blockchain.com/en/#/signup/

My bitcoin adress is: 1Mh8T6eVbP8zCRPzUqbb7b9PiW6Wv3mRPY

After receiving the payment, I will delete the material I got from you, we will forget everything and you can continue living your life in peace like before!
I give you 3 days to get the bitcoins and pay!
To make sure you read this email, I sent it multiple times!
Don't share this email with anyone, this should stay our little secret!

Bende hemen modemi kapatıp ethernet kablosunu çektim.

Allah rızası ne yapabilirim, nasıl devre dışı bırakabilirim? ,Nolur birisi yardımcı olsun.

Bi halt yiyemez adamı beni tehdit ediyor diye mahkemeye ver beleş para kazan :D :D :D :D :D böyle kişilere inanmayın. Kesinlikle bu tip kişiler söylediklerini yapmazlar. O hesaba para yatırmak gibi bir yanlışlığa kesinlikle düşmeyin. Eğer şüpheniz varsa başka bir bilgisayardan çevrimdışı çalışabilen bir anti-virüs yazılımı indirip internete bağlamadan flaş disk ile bilgisayarınıza aktarın, sağlam bir taratma yapın. Sonra flaş belleğe de taratma yapın bu tip şeyler flaş belleklere giriyorlar. Hakkınızı savunun, paramı çalmaya çalışıyor, kişisel bilgilerime rızam dışı erişiyor, şifrelerimi buluyor ve beni dolandırmaya çalışıyor gibi sebeplerle şikayetçi olabilirsin(olabilmen gerekir).

395534

Arkadaşlar peki aşağıdaki IP adreslerine baktım çoğu established yazıyor yani izleniyor muyum?

395533

Son düzenleyen: Moderatör:
RAT tespit edebilmeniz için sağlam bi antivirüs veya virüs temizleme aracı ile tarama yapmanız lazım. Eğer bu RAT'ı yapan kişi profesyonel değil ise tarama ile bulunacaktır. Sağlam kodlanmış sisteme yapışan bi RAT ise formattan başka çareniz yok gibi gözüküyor. Ayrıca netstat logunda SYN_SENT yazar ise tarafınızdan DDoS saldırısı gerçekleştiriyor olabilirler. Dikkatli olun.

RAT tespit edebilmeniz için sağlam bi antivirüs veya virüs temizleme aracı ile tarama yapmanız lazım. Eğer bu RAT'ı yapan kişi profesyonel değil ise tarama ile bulunacaktır. Sağlam kodlanmış sisteme yapışan bi RAT ise formattan başka çareniz yok gibi gözüküyor. Ayrıca netstat logunda SYN_SENT yazar ise tarafınızdan DDoS saldırısı gerçekleştiriyor olabilirler. Dikkatli olun.

Hocam önerebileceğin sağlam Antivirüs var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı