RAT virüsü nasıl işler?

SesszNinja1

Centipat
Daha fazla  
RAT nasıl işler? Yani tam olarak ne işe yarar? Mesela RAT yedik diyelim, adam farklı bir sekme açsa bizimle aynı anda biz onun açtığı sekmeyi görür müyüz? Yani tamamen her şeyi görünmez olarak mı yapar yoksa yapılan şeyi bizde görebilir miyiz? Telefon kapalıyken çalışabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAT bulaşan cihazı kontrol etmeye yarayan virüsdür RAT'ı bulaştıran kişi cihazınıza istediğini yapabilir ve evet bir sekme açsa sizde görürsünüz telefon kapalıyken çalışacağını sanmıyorum.

1 Ay oluyor sanırım ben bilgisayarım da yemiştim. Hiç bir şey yapmayıp sadece data çalıyordu ve reklam tıklatma programı buldum twitch'e bağlanıyor program yabancı yayıncıları izliyordu arka plan da. Görev yöneticisin de adını bilmediğin programları virüs programlarına tarat bilgi veriyor.

Hoşgeldin virüs kardeş. Yine kime RAT atacaksın?

Ş şarj aletinden virüs bulaşır mı?

Şarj aletinden virüs bulaşır mı?

Konu sahibini eskiden paranoyak zannederdim ama kendisine bilerek virüs bulaştırdığından beri işler değişti. Kesin birisini virüsleyecek ama nasıl yapacağını bilmiyor, tüm tuşlara basıyor.

İster görünmez yapar ister görünerek.
Nasıl?

Konu sahibini eskiden paranoyak zannederdim ama kendisine bilerek virüs bulaştırdığından beri işler değişti. Kesin birisini virüsleyecek ama nasıl yapacağını bilmiyor, tüm tuşlara basıyor.
Onuda baranoyaklıktan yaptım

İster görünmez yapar ister görünerek.
Adamın açtığı sekmeyi göremem mi ?

Peki yanıtın ne yani mesela telefonum açık ana ekranda duruyorum adamda girdi rata böyle googledan bişeyler aratıyor ben onun yaptığını görürüm değil mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı