Ratchet & Clank: Rift Apart ve The Last of Us Part I Steamde Zamlandı

Sadece Türkiye pazar zamlandı 600TL, 22 dolar ediyor zamlanarak 1100TL çıktı ve 40 dolar ediyor şu an sanırım bundan sonra PC tarafına gelecek oyunlar 1100TL fiyat ile çıkış yapacak geçmiş olsun zamanında aldım ama çok beklediğim Ghost of Tsushima ve TLOU part 2 1100TL gelecek olması uzuyor insanı.

Hocam o iki oyun bu fiyata çıkarsa kendi adıma konuşuyorum öpüp başıma koyarım. Onlar çıkana kadar bu 1000TL gibi fiyatlar bize normal gelmeye başlayabilir çünkü.

Hocam o iki oyun bu fiyata çıkarsa kendi adıma konuşuyorum öpüp başıma koyarım. Onlar çıkana kadar bu 1000TL gibi fiyatlar bize normal gelmeye başlayabilir çünkü.

Evet tabii orası oyle her bir fiyat güncellemesine belli bir süre sonra normal gözüyle bakmaya başladık sonumuz hiç iyiye gitmiyor.

Diğer Sony oyunları Epic Games'de zamlandı. God of War tam dediğim fiyat olan 900TL'ye zamlandı.

Diğer Sony oyunları Epic Games'de zamlandı. God of War tam dediğim fiyat olan 900TL'ye zamlandı.
Doları Last of Us 18 almış. GOW 50 dolar. Fiyatı büyük ihtimal birkaç gün içinde 899-950TL arasına zamlanır gibime geliyor.
Demiştim.

Doların iki ayda %35 yükselmesinden mi bu sonucu çıkardınız? Gerçekten ilginç.
Sony, yaklaşık üç ay önce bütün oyunlarının fiyatlarını Arjantin'de yükseltti. Tüm dünyada en ucuz biz kalmıştık, çok rahat öngörülebilirdi bu zamlar. Zaten tek zam gelen Sony oyunları değil.

Sony, yaklaşık üç ay önce bütün oyunlarının fiyatlarını Arjantin'de yükseltti. Tüm dünyada en ucuz biz kalmıştık, çok rahat öngörülebilirdi bu zamlar. Zaten tek zam gelen Sony oyunları değil.
Umarım daha çok zam gelir bu ne ya diğer ülkelerden 10-20 dolar ucuza kullanıyoruz.

Geri
Yukarı