Ratchet & Clank: Rift Apart ve The Last of Us Part I Steamde Zamlandı

@rebatr bir şeyin fiyatı hakkında yorum yapacaksan da önce o oyun ya da ürün hakkında bir fikrin olsun, daha sağlıklı olur.
Neden bu kadar agresif olduğunu anlamıyorum, oyunun performansı hakkında bilgim var. Sadece fiyatını yurt dışı ile karşılaştırdım. Biraz sakin olun.

süleyman-soylu-ohh.gif

Screenshot_1.png

Yanlış hatırlamıyorsam The Last of Us Part 1'in fiyatı 599 TL civarındaydı. Bugün Elden Ring zammından sonra bir bakmak istedim ve fiyatı zamlanarak 1099 TL olmuş. Oyunda ciddi optimizasyon sorunu varken oyunu düzeltmekten ziyade oyunun fiyatını arttırıyorlar ve işin tuhaf kısmı da oyuncular olumlu yorum basıyor. Şu oyuna neden olumlu yorum basıyorsunuz kardeşim? Bir insan bozuk ürün satan şirkete hiç mi kinlenmez ya? Bu durum gerçekten garibime gidiyor. Gelen zam haberini vermek istedim ve böyle de bir yazı yazayım dedim. Bu oyun 599 TL fiyatına zaten değmiyordu, şimdiki fiyatına hiç değeceğini düşünmüyorum. Oyunun optimizasyon sorunu düzelmediği sürece oynamayın ve oynattırmayın derim. Sevgilerle.

10FPS'le oynamak hoşlarına gidiyor sanırım. Ya da herkesin elinde 4090 var bizim haberimiz yok.

1000 TL de verilmez, fazla. Neyse ki AMD bedava verdigi icin oynayabilmistim, 2. oyunu kirilirsa onunla devam. O da 2000 TL olur herhalde.
Eğer tekrar zam gelmezse birebir aynı fiyat olur. Sony hâla daha PC'de oyunları 70 dolar yapmaya korkuyor. Konsolda 70 dolar olan Last of Us Part 1 PC'de 60 dolar. Gerçi Part 2'yi Remastered yapmak yerine direkt PS4 versiyonunu çıkarsalar o da 50 dolar olurdu. Bu arada Sony yarın çıkacak Ratchet and Clank oyununa bile Denuvo eklemedi. Yani Last of Us Part 2 çıkarsa çıktığı gibi kırılır.
Ratchet & Clank: Rift Apart'da aynı şekilde zamlandı, Steam'deki bütün Playstation oyunları zamlanacak gibi duruyor 1100 TL'ye.
Yanlış bilgi veriyorsunuz hocam. 60 dolarla 50 dolar ne zamandan beri aynı fiyata denk geliyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı